Wpis z mikrobloga

Jak nie mieć depresji gdy:

-Ludzie to fałszywi #!$%@?
-na wojnach giną miliony ludzi
-Wszędzie są choroby, ból, cierpienie i ryzyko śmierci, wypadki.
-Większość z nas zapiernicza u Janusza za głodowe stawki
- Sranie jest prymitywne, seks również, jedzenie, wszystkie nasze instynkty są prymitywne i bezsensowne
-Jedynym naszym sensem życia jest przedłużenie gatunku, ponieważ sens życia nie istnieje.

Jak jesteś normalnie myślącym człowiekiem to nie da się, nie mieć depresji, bo inaczej oszukujesz samego siebie.
#depresja #takaprawda #narkotykizawszespoko #antynatalizm
  • 162
@paul772 odpowiem pytaniem na pytanie - no i co z tego? równie dobrze może mnie nie jebnąć i mogę spokojnie dosyć sobie starości z wnukami

a nawet jeśli mnie jebnie, to... Trudno ¯_(ツ)_/¯ Przeżyłem swoje do tej pory, mam mnóstwo ciekawych wspomnień, złe też się znajdą. Nie chciałbym późniejszego życia jako warzywo i chciałbym skorzystać z eutanazji, ale to już oddzielny temat
równie dobrze może mnie nie jebnąć i mogę spokojnie dosyć sobie starości z wnukami

a nawet jeśli mnie jebnie, to... Trudno ¯\(ツ)/¯ Przeżyłem swoje do tej pory, mam mnóstwo ciekawych wspomnień, złe też się znajdą. Nie chciałbym późniejszego życia jako warzywo i chciałbym skorzystać z eutanazji, ale to już oddzielny temat


@seshh: no to fajnie ze teraz masz takie nastawienie. Nikt ci tez nie zabrania zyc, czy rodzić się. Problem jest
@Morelo: @seshh: to jest mądry człowiek. Co z tego? Teoretycznie każdym momencie możesz dostać zatrzymania akcji serca. Nigdy nie będziesz młodszy. Masz dwie wersje: albo wykorzystać czas albo płakać. I nikt Ci nawet nie zabroni wybrać płakania. Możesz też turlać się w swojej S Z E R O K I E J świadomości w nieskończoność. Pamiętaj tylko, że ona nie istnieje... ( ͡° ͜ʖ ͡°)