Wpis z mikrobloga

Mieszkam w #poznan od października, wynajmuje pokój jednoosobowy, w domu mieszka razem ze mną 5 osób, przeważnie się mijamy i nikt nikomu nie szkodzi, mamy parę drzwi w domu jedne do których każdy ma klucze i drugie do których nie ma kluczy, a są zamykane codziennie około 22 ze względów bezpieczeństwa. Jak ktoś wychodzi wieczorem, musi napisać na grupie (na której są wszyscy mieszkańcy) żeby tych drzwi, nie zamykać. Jak na zdjęciu niżej... W sobotę wyszliśmy z niebieskim na imprezę Andrzejkową, i zapomniałam napisać na grupie żeby nie zamykali tych drzwi XD, impreza skończyła się około 4 więc przed 5 byłam pod domem, otworzyłam pierwsze drzwi i złapałam za drugie i zgadnijcie co? Były zamknięte ¯_(ツ)_/¯ więc zapukałam, nikt nie wstał, było mi strasznie głupio bo pewnie ich obudzę ale stałam i dzwoniłam dzwonkiem i pukałam coraz mocniej, zanim weszłam do środka minęła godzina. Co myślicie o takiej zasadzie? #zalesie
Babojadek - Mieszkam w #poznan od października, wynajmuje pokój jednoosobowy, w domu ...

źródło: comment_TH39uvRJhrzVE8Zvth6R5NkiFCrgaYHi.jpg

Pobierz
  • 155
@Babojadek: kurde ja to w ogóle nie rozumiem co to za względy bezpieczeństwa xD i tak praktycznie codziennie (sądząc po screenie) jest otwarte a trzeba się prosić jak pies. A skoro jest jakieś śmiertelne zagrożenie to zgaduję, ze w weekend powinno być najwyższe, a i tak jest otwarte xD

jak jest obawa że ktoś inny posiada klucze do tych pierwszy drzwi to Wy + właściciel ogarnijcie nową wkładkę
  • 4
@RobaczekWyrostowy dlaczego?
@Ratelmidozer no tak albo najlepiej jakąś siatkę pod napięciem zamykaną na klucz
@icojamamtuwpisac nie wiem dlaczego nie wystarczy zamykać jednych drzwi, a na 3 piętrze na prawdę małe ryzyko że ktoś chciałby tu wejść
@kefas_safek tylko, często przypomina mi się o tej głupiej zasadzie za późno...
@pancreaticcarcinoma no taak właśnie, ale nie rozumieją że to jest bezsensowne i tak cała noc są otwarte jak ktoś napisze żeby nie zamykać
@