Wpis z mikrobloga

@kamarosz: no jeszcze w sklepach nawet nie ma - prosto od producenta kupiliśmy, a próbowaliśmy na śargach ślubnych :) to jest targetowane ciut wyżej niż Mickiewicz więc jeśli Mickiewicz podchodzi to to też :)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@kamarosz: Mickiewicza piłem raz na jednym weselu i wydawał się ok, a potem dwóch flaszek które dostaliśmy nie byliśmy w stanie ich wypić. Skreślona z listy. O Bocianie jeszcze niedawno wszyscy pisali, że paskudny tylko butelka ładna a teraz widzę polecanko. Wszystkich nie zadowolisz.
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@kamarosz: znam ludzi którzy twierdzą że na takie imprezy to bocian, nawet jak kiedyś kupowałem w makro to kasjerka mówiła że dużo schodzi i że klienci mówią że kaca po niej nie ma, znam też takich którzy powiedzą że wódka jak wódka, ja się do nich zaliczam. Tak że myślę że bocian będzie ok
@kamarosz: nie słucha tych jełopów co ci proponują bociana bo to jest wódka z #!$%@? KUKURYDZY. Może jest fajnie jak odpadasz po 5 kieliszkach bo nie czujesz różnicy, ale każdy szanujący się wujek ci powie ze bocian to gunwo. TYLKO I WYŁĄCZNIE WÓDA Z ZIEMNIAKÓW

Luksusowa (zrobili miks z żytem ale i tak jest spoko) Baczewski, w rozsądnej cenie jeszcze Palace. Możesz brać zbożowa ale nie bierz tego kukurydzianego gunwa bo