Wpis z mikrobloga

wiem że to niby indywidualna sprawa jak kto wygląda, ale na litość boską jak faceci (i to całe ich grono niestety) może chodzić z takim koprem, taką brodą rzadką, prześwitującą??? przecież to wygląda bardzo niekorzystnie (i jest to bardzo delikatnie określenie) ...serio, widziałam już takich, którzy mieli całkiem spoko twarze ale te kopry wszystko obrzydzają - a weź jeszcze powiedz takiemu, zasugeruj, żeby się ogolił, to powie, że nie - będzie bronił kopru jak skarbu państwowego XD możliwe że padnie komentarz, że nooo na takiego z bujnym zadbanym zarostem od razu byś poleciała, ale odpowiedź brzmi nie, niekoniecznie, wolę facetów bez zarostu, a już na pewno nie z koprem - koper należy zdelegalizować
  • 113
@JustLusca331: uwierz mi, że to bardzo często nie jest kwestia braku czasu, a jawnego przekonania, że taki zarost wygląda wspaniale lub przynajmniej po prostu dobrze, a niestety jest inaczej. i czy ja wiem, czy ja po nich cisnę? jeśli już, to się śmieję z ogółu zjawiska i no trochę faktycznie załamuję ręce, ale przecież nad żadnym typem z koprem nie znęcam się psychicznie i nie gnoję go jako osobę - po
@tokka: nie wiem z kim gadałaś i z jakiego powodu się nie goli, ale listopad to słaby miesiąc na tego typu docinki z powodu akcji typu no shave november albo movember (w Polsce w głupi sposób nazywany wąsopad) budzących świadomość o raku między innymi prostaty u mężczyzn. A także problemu samobójstw wśród mężczyzn.
W tej akcji chodzi o to żeby wyglądać inaczej, nie dbać o zarost i tym prowokować ludzi do
@kwetiapina: kto ryczy ten ryczy, jakby mi facet powiedział, że mam ogolić nogi, to bym najprawdopodobniej to zrobiła, (choć robię to tak czy inaczej, bo sama ze sobą lepiej się czuję, gdy są one gładkie)
i tak, myślę, że mogę tak mówić facetom, przy czym jestem świadoma, że oni się mogą na moje słowa wypiąć i dalej chodzić z koprem
i to też nie w ten sposób, że MUSIAŁAM się wyżalić