Wpis z mikrobloga

wiem że to niby indywidualna sprawa jak kto wygląda, ale na litość boską jak faceci (i to całe ich grono niestety) może chodzić z takim koprem, taką brodą rzadką, prześwitującą??? przecież to wygląda bardzo niekorzystnie (i jest to bardzo delikatnie określenie) ...serio, widziałam już takich, którzy mieli całkiem spoko twarze ale te kopry wszystko obrzydzają - a weź jeszcze powiedz takiemu, zasugeruj, żeby się ogolił, to powie, że nie - będzie bronił kopru jak skarbu państwowego XD możliwe że padnie komentarz, że nooo na takiego z bujnym zadbanym zarostem od razu byś poleciała, ale odpowiedź brzmi nie, niekoniecznie, wolę facetów bez zarostu, a już na pewno nie z koprem - koper należy zdelegalizować
  • 113
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Floyt: no właśnie, można zgolić, ale niestety - ci którzy w nich chodzą, rzadko się na to decydują, bo myślą, że wygląda to zajebiście
  • Odpowiedz
@tokka: No tak, prawda jest taka że jak masz c-----y zarost to go k---a golisz. Mój jest gęsty mocno ale mam przystanek obok brody i bym nie zapuscił z tego względu. Zarost, nie dla każdego.
  • Odpowiedz
@Floyt: właśnie, nie dla każdego i nie ma w tym nic złego; o wiele lepiej wygląda facet bez zarostu niż z koprem, koper należy wyplewić. kiedyś właśnie sugerowałam znajomemu, żeby się ogolił, ale nie, skąd, powiedział że będzie wyglądać jak dziecko bez zarostu (??? XD) i oczywiście nic z koprem nie zrobił. ...serio, ja wiem, że nie moja sprawa niby, ale przecież na to ciężko aż patrzeć
  • Odpowiedz
@tokka: Sorry i przepraszam za mój wcześniejszy c-----y komentarz.
Wiem k---a o co Ci chodzi. Mi też cięzko czasami na te wymysły k---a patrzeć. Jak na te j----e "man bun" k---a, jednemu na 30 to pasuje większość wygląda jak poronione dziecko wikinga, ale i tak noszą
A najgorsze te brody u januszów po papieroskach u-----e i żółte od palenia. Żygnąłbym daleko
  • Odpowiedz
@tokka
@Floyt k---a, wystarczy iść do lepszego golibrody i Ci doradzi czy jest sens zapuszczać zarost na brodę czy nie. Jak tak, to chodzić do niego regularnie, dbać o nią (szczotkować, myć, odżywiać, a jak dłuższa to i układać czymś na bazie choćby wosku). Sam nie noszę dlugiej brody (delikatnie wydłuża twarz), codziennie idzie na to olej, szczotka do brody i jest elegancko. Jak ktoś się zabiera do tematu jak
  • Odpowiedz
@Floyt: nie wzięłam tego do siebie, gra gitara
...cieszę się, że mnie rozumiesz; serio szkoda, że nie brakuje takich, którzy nawet chwilę się nie zastanowią, czy dobrze im będzie z czymś do twarzy - czy to z ubraniem jakimś, fryzurą, albo wcześniej wspomnianym koprem (choć on akurat u nikogo dobrze nie wygląda)
te januszowskie brody również ohydne, serio się zbiera na wymioty, swoją drogą, jak tak sobie teraz myślę, to
  • Odpowiedz
@ChrystusChytrys: A weź mi k---a d--y nie zawracaj ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Oleje chuje muje, szczotkowanie, j-----e sranie i p---------e. Wolę zgolić i idź pan w c--j. I tak wyglądam dalej na 25 mając 35 to po cholerę mam się postarzać?
Jak ktoś bardzo musi wyglądać jak poważny pan i sobie penisa przedłużyć to spoko, z mojego wszyscy byli zadowoleni pomimo mojego braku brody. Bawcie się
  • Odpowiedz
@Floyt ale z drugiej strony masz tam jakiś swój światopogląd i sposób na życie. Spoko. Ale ciśnięcie innym z tego powodu nie świadczy zbyt dobrze o Tobie. Brakuje Ci czegoś? Z resztą czego ja się spodziewam po wykopie o tej porze... Ja p------e
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 7
@tokka: Niektórzy mają po prostu gdzieś jak wyglądają, bo i tak mają p--------e, więc sobie chodzą zaniedbani. Nie ma sensu malować trupa.
  • Odpowiedz
@ChrystusChytrys: Napisał koleś cierpiący bo uraziłem jego wątłe uczucia, choć on ma nicka ChrystusChytrys. Pindol mały i tyle. Jejku, jak mi przykro. Jak to bywało "uderz w stół"?
Nie, mi niczego nie brakuje. Seksu, miłości, faceta mam, jest fajnie, chciałeś pocisnąć. Dzik kolejny.
  • Odpowiedz