Wpis z mikrobloga

wiem że to niby indywidualna sprawa jak kto wygląda, ale na litość boską jak faceci (i to całe ich grono niestety) może chodzić z takim koprem, taką brodą rzadką, prześwitującą??? przecież to wygląda bardzo niekorzystnie (i jest to bardzo delikatnie określenie) ...serio, widziałam już takich, którzy mieli całkiem spoko twarze ale te kopry wszystko obrzydzają - a weź jeszcze powiedz takiemu, zasugeruj, żeby się ogolił, to powie, że nie - będzie bronił kopru jak skarbu państwowego XD możliwe że padnie komentarz, że nooo na takiego z bujnym zadbanym zarostem od razu byś poleciała, ale odpowiedź brzmi nie, niekoniecznie, wolę facetów bez zarostu, a już na pewno nie z koprem - koper należy zdelegalizować
  • 113
@Cointreau: koper to taki niechlujny zarost, często rzadki, z przeswitami, ale bywa też z włosami aż zakręconymi, taki busz nieogarniety, gdzie każdy włos o różnej długości sterczy na inną stronę
@WiesniakzPowolania: wiesz ze malowanie sie to 2 minuty? Czasami te 2 minuty to duzo, albo wypadnie z glowy.
To tez wyjmowanie jakis przyborow i w przypdku ogolenia to zostawienia po sobie porzadku w lazience.
Jak ktos pracuje z klientem to spoko, ja no pracuje w 'piwnicy' w biurze i czasami przychodze prawie ze w pizamie.