Wpis z mikrobloga

wiem że to niby indywidualna sprawa jak kto wygląda, ale na litość boską jak faceci (i to całe ich grono niestety) może chodzić z takim koprem, taką brodą rzadką, prześwitującą??? przecież to wygląda bardzo niekorzystnie (i jest to bardzo delikatnie określenie) ...serio, widziałam już takich, którzy mieli całkiem spoko twarze ale te kopry wszystko obrzydzają - a weź jeszcze powiedz takiemu, zasugeruj, żeby się ogolił, to powie, że nie - będzie bronił kopru jak skarbu państwowego XD możliwe że padnie komentarz, że nooo na takiego z bujnym zadbanym zarostem od razu byś poleciała, ale odpowiedź brzmi nie, niekoniecznie, wolę facetów bez zarostu, a już na pewno nie z koprem - koper należy zdelegalizować
  • 113
@tokka: Jak faceci mówią, że długie szpiczaste paznokcie czy brwi na kosę lub skrzydło orła wymodelowane są bardzo obrzydzające i oszpecające kobietę, to odpowiadacie, że to robicie dla siebie a nie dla facetów. Teraz masz przykład odwrotny. Jeśli facet chce mieć koper to robi to dla siebie, a nie dla ciebie.

Dla nas te powyższe rzeczy są oszpecające a mimo to cała rzesza kobiet wprowadza te fatalne dla nich w skutkach
Ty się dopasowujesz do innych, zawsze myślisz co INNI o tobie pomyślą. A mężczyzna robi to na co ma ochotę


@dymitrop: trochę #!$%@?, każdy przejmuje się tym co myślą o nim inni. Ludzie którzy twierdzą inaczej sami się oszukują. Człowiek od czasów pierwotnych, nawet gdy jeszcze był małpą, żył w społecznościach. Byłoby dziwnym gdyby nie wykształcił odpowiednich zachowań pozwalających mu funkcjonować bezkonfliktowo w sytuacjach społecznych. Gdyby faceci faktycznie się nie przejmowali
trochę #!$%@?, każdy przejmuje się tym co myślą o nim inni. Ludzie którzy twierdzą inaczej sami się oszukują. Człowiek od czasów pierwotnych, nawet gdy jeszcze był małpą, żył w społecznościach. Byłoby dziwnym gdyby nie wykształcił odpowiednich zachowań pozwalających mu funkcjonować bezkonfliktowo w sytuacjach społecznych. Gdyby faceci faktycznie się nie przejmowali zdaniem innych, to by latem chodzili z bebzonem na wierzchu, nikt nie używałby rolet w domu, a siłownie byłyby puste.


@CXLV:
@dymitrop: przecież ci udowodniłem, że nie jest tak jak ty mówisz. Jak uważasz inaczej to udowodnij, a nie wjeżdżasz z ad personam. Chociaż nie, nie rób tego. Nie obchodzi mnie opinia jakiegoś troglodyty, żula spod żabki.
przecież ci udowodniłem, że nie jest tak jak ty mówisz. Jak uważasz inaczej to udowodnij, a nie wjeżdżasz z ad personam. Chociaż nie, nie rób tego. Nie obchodzi mnie opinia jakiegoś troglodyty, żula spod żabki.


@DobrzeNaoliwioneLozysko: udowodniłeś ?XDDDD jakaś gówno hipoteza i dodania anegdotki o bebzonach ma być udowodnieniem ? :D
@tokka: ale ładnie to nazwalas, ja na taki zarost mówię łoniacze na twarzy, albo zarost jak włosy na jajach i niestety właśnie mi taki rośnie, zawsze golilem, ale teraz zakład mam z kumplem i nie gole jeszcze miesiąc