Wpis z mikrobloga

wiem że to niby indywidualna sprawa jak kto wygląda, ale na litość boską jak faceci (i to całe ich grono niestety) może chodzić z takim koprem, taką brodą rzadką, prześwitującą??? przecież to wygląda bardzo niekorzystnie (i jest to bardzo delikatnie określenie) ...serio, widziałam już takich, którzy mieli całkiem spoko twarze ale te kopry wszystko obrzydzają - a weź jeszcze powiedz takiemu, zasugeruj, żeby się ogolił, to powie, że nie - będzie bronił kopru jak skarbu państwowego XD możliwe że padnie komentarz, że nooo na takiego z bujnym zadbanym zarostem od razu byś poleciała, ale odpowiedź brzmi nie, niekoniecznie, wolę facetów bez zarostu, a już na pewno nie z koprem - koper należy zdelegalizować
  • 113
@ChrystusChytrys: Sorry ale to ty zacząłeś leczyć swojego siusiaka dając mi poradę że powinienem iśc do golibrody, oleje walić, szczotki, odżywki i co tam jeszcze. NIKT CIĘ O TO NIE PROSIŁ i absolutnie do niczego mi to nie potrzebne, żebyś mi polecał co ja mam ze swoją robić brodą. Więc cześć pa, i skończ już coś udowadniać zesrany siusiaku. Nikt Cię tutaj nie zapraszał ani o zdanie nie pytał żebyś do
@ChrystusChytrys: Będę potrzebować to ja wiem gdzie mam golibrodę u siebie w mieście i i tak u Ciebie nie skorzystam, i raczej u was nigdy, bo jak napisałem też jasno wcześniej nie mam zarostu do tej zabawy, i nawet cuda golibroda mi tego nie zrobi. Idź już ok?
@ChrystusChytrys: Dawno nie spotkałem się z takim golibrodą który mi zrobi jeszcze analizę psychologiczną. Takich najbardziej lubię. Wg jakiej szkoły pracujesz?

Tak bardzo mi przykro

Spoczi, te łzy spadną na twoją idealnie wyolejną brodę.
@tokka: Jako kobieta nie zawsze mam czas pomalowac sie, a czasami dlugi czas nie mam czasu isc do kosmetyczki zrobic henny ktora jeszcze ewentulnie jako tako podratuje sytuacje.
Mysle, ze faceci tez nie zawsze maja czas sie ogolic i nie ma sensu po nich cisnac z powodu tego ze maja rzadki zarost. Tak samo jak ani jeden facet nie pocisnal mi w zwiazku z tym ze jestem jasna i blodynka, wiec
@tokka Myślę, że nie chodzi nawet o samą gęstość, co długość zarostu.

Generalnie im gęstszy, tym może być dłuższy.

Posiadacze rzadkiego powinni trzymać się krótszych stylizacji bo rzeczywiście, wygląda to niekorzystnie - ale wcale nie znaczy że muszą rezygnować z noszenia zarostu całkowicie.