Wpis z mikrobloga

#ukraina #rosja #wojna

Wam jest do śmiechu, że Ukraińcy wjechali w Rosję, ale mnie nie do końca. Doktryna jądrowa Rosji stanowi, że w przypadku zagrożonej integralności terytorialnej Federacyji Rosyjskiej, ta może użyć broni atomowej. A Ukraina właśnie to robi. Po #!$%@? tak igrać? Co ten rajd daje? Na moje to przekraczanie pewnych czerwonych linii.
  • 58
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@karetpoker: o jej i co teraz w którą stronę wiatr wieje bo muszę się schować przed ewentualnym pyłem. W przypadku użycia nuka Rosja nie przestanie istnieć tylko jako państwo ale i jako wspomnienie
  • Odpowiedz
Doktryna jądrowa Rosji stanowi, że w przypadku zagrożonej integralności terytorialnej Federacyji Rosyjskiej, ta może użyć broni atomowej


@karetpoker: tutaj mają na myśli rozdarcie i upadek państwa, a nie jakieś kilkaset km2.
  • Odpowiedz
@karetpoker tych linii to już było tyle, że każdy ma je w #!$%@?. Tak jak każdy ma w #!$%@? ten naród lumpów i złodziei zwany r0sja. Żądają się z nimi tylko dzikusy i degeneraci ich pokroju
  • Odpowiedz
@karetpoker: Wy wszyscy nie rozumiecie, że Putin jest wściekły i rozjuszony za to wszystko i ma jeden przycisk, odpali atomy i wszyscy zginiemy, czy wy tego nie widzicie? Trzęsę się i boję się
  • Odpowiedz
  • 31
@karetpoker przecież ośmieszyliby się. Ratunku, wielka Rosja musi jebnąć atomem bo powalił ją jeden rajd nieprzyjaciela.
A w bonusie dziko #!$%@? Puchatek. Bo po czymś takim to już na bank zaczną sobie robić atomówki kraje którym aż nadto starczy do teho pieniędzy i technologii: Tajwan, Korea Pd, Japonia, Singapur i Tajlandia. Puchatkowi to jak druga dziura w dupie potrzebne.
  • Odpowiedz