Wpis z mikrobloga

@Farezowsky: jestem na 6 minucie i jak na razie to mi wyglada na to ze kartky sie jej boi i grozi jej policją, próbuje się jej pozbyć bez #!$%@? jej i żadnego znęcania chce po prostu ją #!$%@?ć z chaty, pooza tym że jest przećpany albo #!$%@? w 3 dupy to nie słyszę żeby się nad nią znęcał, bił ani nic takiego, ale słucham dalej, może przy 10 minucie jej #!$%@?
  • Odpowiedz
@ActiveekHere: do 6 minuty dotrwałeś i wyłapałeś tylko że się jej boi? Chyba inny materiał oglądamy albo psychofaństwo tego ogura ci na słuch pada bo już od pierwszej minuty słychać że to nie głos typa, który się boi. Przecież typ ją obraża, znęca się psychicznie, w tle jakieś przedmioty latają a ona płacze.
  • Odpowiedz
@ShadyTalezz: A słuchasz w ogóle co on mówi czy tylko zwracasz uwagę na barwę głosu i wyłapujesz wyzwiska? W niektórych momentach mu się załamuje i prawie płacze, jest zrozpaczony że ona daje dupy i go zdradza, mówi o tym że zadzwoni na policje i o tym że miał robione 7 obdukcji, a ona zamiast wyjść czy uciekać to płacze kiedy nic jej się nawet nie dzieje, nie zaprzeczyła ani razu w
  • Odpowiedz
@ActiveekHere: ziomek było mówione, że jego tatuś jest szefem związku zawodowego policjantów i wszystkie jej próby pójścia na policje były zlewane bo wysoko postawiony tatuś zamiatał pod dywan a z pokoju po co miała wychodzić skoro nagrywała go na dyktafon, chyba jasne że chce zostać i zebrać jak najwięcej dowodów. A tak w ogóle to słychać w 4 minucie że jej jebnął kilka razy
  • Odpowiedz
@ShadyTalezz: Dowodów na co? Na to że on ją wyzywa od najgorszych #!$%@?? Do tego się sam przyznawał i mówił że żałuje tych słów, ale nie przyznawał się nigdy do fizycznej przemocy.

Słychać że ona zrobiła coś #!$%@?,zdradziła go czy coś i teraz go przeprasza, on nie chce się nad nią znęcać, nie chce jej zmasakrować ryja, tylko chce się jej pozbyć z mieszkania, jego celem nie jest
  • Odpowiedz
@ActiveekHere: Słychać i w 4 i w 7 minucie jakieś #!$%@? a potem jej płacz.
A ta dalsza część to nagrania to nie jest wcale dalsza część tylko już inne nagranie i inna sytuacja i to że w drugim nagraniu mówi żeby ogarnęła #!$%@?ę i jej się krzywda nie dzieje nie znaczy że w pierwszym jej nie uderzył bo to słychać dobrze i koniec elo ( ͡° ͜ʖ ͡
  • Odpowiedz
@ShadyTalezz: #!$%@? przecież to nie jest dźwięk uderzenia o człowieka a już na pewno nie dźwięk uderzenia o twarz XD słyszałeś kiedyś jak ktoś kogoś jebnął? To było uderzenie w sofe lub biurko czy jakiś inny mebel a potem są dźwięki #!$%@?ęcia o konsole/dvd jakiś inny sprzęt

Kiedy ostatnio widziałeś żeby osoba która szarżuje na kogoś z chęcią #!$%@? mu powtarzała 20 razy "odsuń się ode mnie?"
  • Odpowiedz
@ShadyTalezz: no zagroził jej że złamie jej nos, co nie znaczy że jej złamał. Nic nie zmienia faktu że w tym nagraniu nie ma dowodów na nic do czego kartky się nie przyznał a na pewno nie ma tam dźwięków bójki, są tylko dźwięki #!$%@? pięścią w jakieś przedmioty żeby ta baba się od niego odsunęła i opuściła lokal, a analiza mózgiem a nie odbytem nagrania wskazuje że to jest zaplanowana
  • Odpowiedz
Nic nie zmienia faktu że w tym nagraniu nie ma dowodów na nic do czego kartky się nie przyznał a na pewno nie ma tam dźwięków bójki


@ActiveekHere: No na to, że laska go nożem pocięła też nie ma jednoznacznych dowodów a jakoś ludzie łatwo wydali wyrok ¯\_(ツ)_/¯ poza tym już te nagranie jest bardziej przekonujące niż wszystko poprzednie

skończcie ludzie #!$%@? bronić tego ćpuna
  • Odpowiedz
@ActiveekHere: Chłop ją w tej dalszej części nagrania osaczył jak #!$%@? wyrachowany psychopata i jeszcze wzbudzał w niej poczucie winy, już #!$%@? z tą przemocą fizyczną w którą nie wierzysz chociaż dla mnie w 4 i 7 minucie ją jebnął ale nie ma żadnego usprawiedliwienia dla mnie do tego co jej tam mówi i jak jej wjeżdża na psychę w tym nagraniu
  • Odpowiedz