Wpis z mikrobloga

Dlaczego „osaczona przez psychola” dziewczyna nie opusci mieszkania, skoro „psychol” nagminnie ja do tego namawia?


@PoczciwyChlop: #!$%@? typie, tutaj ten tekst o #!$%@? z mieszkania jest najmniej istotny (równie dobrze to mogło być ich wspólne mieszkanie ale #!$%@?ć już to) a wziąłeś to sobie jako główną linie obrony tego ćpuna, #!$%@? sie w łeb najlepiej czymś mocnym chociaż biorąc pod uwagę twoją aktywność na tym portalu to tobie już nic nie
  • Odpowiedz
@David_Wallace:

@PoczciwyChlop:

Dlaczego „osaczona przez psychola” dziewczyna nie opusci mieszkania, skoro „psychol” nagminnie ja do tego namawia? Odnies sie do tego cwaniaczku

No już się odnosiłem
- to są 2 inne nagrania, w drugim jej do tego nie namawia i to w nim ją osaczył
- dobrze wie że go nagrywa i zbiera dowody na to jakim jest #!$%@?
@David_Wallace:
z tą kasią to w 2015 jakiś klip z
  • Odpowiedz
znamienne jest też to, że linia obrony Kartkiego coraz bardziej cofa się w kierunku "no dobra, ale co z tego", bez negowania zawartości filmu. rozumowanie na zasadzie DOSTAŁEŚ #!$%@?? TO MOGŁEŚ SZYBCIEJ UCIEKAĆ, TWOJA WINA jest wprost obrzydliwy i powinniście się skupić na tym jak psychicznie chłop brzmi wypluwając te groźby, a nie rzucać jakimiś pojęciami rodem z tagu 'przegryw' o cuckach, białorycerzach i tym podobnym gównie.
  • Odpowiedz
@harnas_sv: A jaka ty masz linie obrony ze swoim chloptasiem? Zadnej. Zwykle cuckowe bajdurzenie „o jaki zly facet i biedna dziewczyna”. Jakby byl taki zly to by chyba probowala od niego sie uwolnic, a nie na sile przy nik byc, nawet jesli on sobie tego nie zyczyl.

A ten tekst „równie dobrze to mogło być ich wspólne mieszkanie” przemilcze, bo to juz wyzszy poziom urojeń.
  • Odpowiedz
@piekny-patus: Jedynym poki co dowodem na przemoc fizyczna, dzbanie, to jest nagranie na ktorym ona go kopie. To ze ty masz jakies omamy sluchowe niczego nie dowodzi. To ze jego byle dziewczyny pomawialy go o pobicie tez niczego nie dowodzi. Licza sie twarde dowody:
- nagranie na ktorym jest kopany
- nagranie na ktorym kaze jej #!$%@? z jego mieszkania, a ona tego nie realizuje.
@ShadyTalezz: @harnas_sv:
  • Odpowiedz
Jedynym poki co dowodem na przemoc fizyczna, dzbanie, to jest nagranie na ktorym ona go kopie. To ze ty masz jakies omamy sluchowe niczego nie dowodzi. To ze jego byle dziewczyny pomawialy go o pobicie tez niczego nie dowodzi. Licza sie twarde dowody:


@PoczciwyChlop: zauważ, że odkąd zaczął się cały syf, Kartky (ani ludzie od niego) ANI RAZU nie zaprzeczyli używaniu przemocy. częściej bronią go jego fani, aniżeli on sam. nie
  • Odpowiedz
@Farezowsky: Jeszcze słychać jak już w bezsilności mówi jej żeby się odsunela, żeby #!$%@?ła z mieszkania, nie chciał jej nic zrobić a ona to prowokowała. Teksty o połamaniu nnosa to patologia i przesada ale zaraz potem fragment jak jej szepcze żeby się uspokoiła i całuje przytulając.
Warto dodać, że ona wiedziała że się nagrywa, on nie.
  • Odpowiedz
@ActiveekHere: on tez nie zaprzeczył ze ja bił XD ba dodatkowo jest kilka innych dziewczyn które również były bite ¯\(ツ)/¯ patologia a ja powtórzę jeszcze raz: dziewvzyna do psychola kartky za kratky
  • Odpowiedz
@ampap: Dziewczyn kilka a dowodów zero

I zanim jakiś imbecyl znowu powie ze Nie da się zgłosić K na policję bo jego stary to Krzysztof Jarzyna ze Szczecina, #!$%@? chłopy życie to nie są kryminalne zagadki miami a ojciec Kartky nie jest prezydentem USA tylko zarządca jakiegoś związku zawodowego policjantów, jakby laska rzeczywiście była bita to by gowno miał do gadania taki człowiek po zgłoszeniu tego do prokuratury
  • Odpowiedz
  • 0
@Farezowsky co wgl za dwa jakieś dzbany, że wykop się tym jara któryś dzień? Coś ważnego dla kraju i ludzi zrobili? Czy to jakoś podrzedny śpiewak?
  • Odpowiedz
@ActiveekHere: myśle ze nikt nei chodzi z kamera 24/7 XD wiec nie wiem potrzebujesz nagrania w 4k z dobrym oświetleniem? a dowody oczywiście ze są (ba nawet świadkowie) XDDDD dziewczyna wrzucała fotkę z wypisu ze szpitala czy coś takiego na której ewidentnie było napisane ze pobił ja chłopak. nie licze ze ktokolwiek z was ogarnie te sprawę bo jedynie gdzie go widzieliście to orzez ekran monitora albo jako jeden z setki
  • Odpowiedz
@ActiveekHere: mordko tylko ja się z nim znam prywatnie wiec mam troszkę szersze spojrzenie niż twoje wnioski na podstawie zmanipulowanych video z internetu XD
  • Odpowiedz