Wpis z mikrobloga

@ShadyTalezz: On na niej się wyżywał psychicznie, ona na nim się wyżywała psychicznie i fizycznie, oboje ćpuni, powinni zakończyć związek 2 lata temu, nawet jak ona nie dawała Kartkiemu skończyć związku i się do niego uczepiła jak rzep psiego ogona to powinien wyjechać w #!$%@? w bieszczady i ją zostawić bo wiadomo było że prędzej czy później szambo wybije, także jest oczywiście winny i to przez swój własny debilizm, ale dalej
@ShadyTalezz: @9Japko9: @harnas_sv: ale wy macie zryty beret. Dziewczyna puszcza sie z jego kumplem, on kaze jej #!$%@?, a ona nie chce wyjsc z jego mieszkania. Gdzie tu jest pole do znecania sie nad nia? Zatrzymuje ją siłą? Osacza ją? To ona narusza jego prywatność, bo po słowach, żeby wypierdała z jego mieszkania już jej tam powinno nie być. W jaki sposób ty w takiej sytuacji byś się zachował?
wy potrzebujecie jeszcze wideo od początku do końca na którym widać jak wyprowadza cios, a potem siniejące miejsce? dziewczyna prawdopodobnie wybrała 'najciekawsze' momenty jakie miała, nikt nie lata z przygotowanym telefonem na każde uderzenie.

przypominam tylko, że sprawa nie dotyczy losowego typa na którego takie oskarżenie spadło nagle. chodzi o gościa, którego już dwie byłe partnerki oskarżyły o agresję, a wy mimo takiego filmiku nadal wkręcacie sobie jakieś "no nie wiem, moim
@PoczciwyChlop: zryty masz banie ty chłopaczku tagiem #przegryw że wszędzie widzisz cucków i białorycerzy.
Chłop jest manipulantem, ploty o #!$%@? przez niego lasek krążyły od lat, 3 dziewczyny już potwierdziły że się nad nimi znęcał, grozi jej połamaniem nosa na nagraniu a ty jeszcze bronisz tego ćpuna bo loszki to #!$%@?.
I tak w drugiej części nagrania ewidentnie ją osacza, zbliża się do niej jak rasowy psychol i #!$%@? swoje ćpuńskie
@ShadyTalezz: Co nie zmirnia faktu, ze nie reaguje na komende „#!$%@? z mojego mieszkania”. W analogicznej sytuacji - gdyby kartky nie chcial opuscic jej mieszkania, do tego uderzyl ja, to tez bys stal po jego stronie? Tak wlasnie dziala umysl rycerzyka, za wszelka cene bedziesz doszukiwal sie winy faceta oraz racjonalizowal postepowanie kobiety.