Wpis z mikrobloga

Jakieś konkretne środki faktycznie tak ryją nerki? Czy całokształt nadużywanie SAA?
Nie pilnowanie ciśnienia? Estro? Co tu mogło być największym zagrożeniem?

@bst @poemat @skogyr

No chyba, że odpowiedza jest "sterydy działają prozdrowotnie i bez nich miałby to 10 lat wcześniej" to nie ma tematu :P

Ale myślę, ze jeśli się znacie, to byłoby warto coś powiedzieć dla potomnych, jeśli faktycznie mogło to pogorszyć sprawę, zostanie w internecie, ktoś przeczyta i zastanowi się może jak dbać o profilaktykę.

Od razu może coś ode mnie - chyba dodatkowym gwoździem tu może być też prowadzenie się wielu powerliferów - dużo śmieciowego żarcia, brak redukcji, wysoko % BF

#sterydy #mikrokoksy #mirkokoksy #silownia
Kasahara - Jakieś konkretne środki faktycznie tak ryją nerki? Czy całokształt nadużyw...
  • 54
  • Odpowiedz
Swoją drogą co to znaczy, że lekarze zaczęli stawiać warunki odnośnie biopsji. Rozumiem, że może byłoby to w pewnym stopniu marnowanie pieniędzy, ale do cholery nie po to płaci człowiek podatki, żeby go potem szantażowali w szpitalu.
  • Odpowiedz
@Kasahara: @bst: Ja się tam nie znam za bardzo, ale czy sam fakt, że koleś waży ze 145kg przy 190 cm wzrostu nie obciąża mocno nerek? Wszak to granica otyłości III stopnia (okolice BMI 40), która jest wielkim czynnikiem ryzyka chorób nerek. Dodatkowo mięśnie są bardziej aktywne metabolicznie od tkanki tłuszczowej, więc nerki mają pewnie jeszcze więcej do roboty.

Pomijając już fakt, że był bramkarzem, więc ktoś mógł
  • Odpowiedz
@Skogyr generalnie to niewiele wiesz.

Z popularnych środków królem #!$%@? nerek jest bold, oprócz tego zestawiamu tu rowniez tren- jednak nie w takim stopniu.

Dobrze, ze 90% z was nigdy nie widziala na oczy dobrego soku xD dobrym tematem zrobilibyscie sobie krzywde.

Ps ciekawostka- czy wiecie, ze z reguly zamiast trenu walicie npp często dodatkowo stackowane ze srodkami odkrztusnymi?( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
  • 6
@elektryczny_pastuch odezwal sie nasz 'wiem ale niepowiem' tradycyjnie trafiajac kula w plot.

Jak Bys wyszedl po za miejskie legendy i choc odrobine poczytal - nawet nie zadajac sobie trudu analizy metabolizmu trenu czy bolda. To Bys takich glupot nie wypisywal.

O boldzie Ci juz @Poemat napisal. Acz myli Ci sie, bo wysokie erythrocyty to moze byc wskaznik uszkodzenia nerek, natomiast w druga strone wplyw jest niewielki. Bardziej to cisnienie krwi.
Co do teorii 'bold to testosteron z IA', 'tren to npp z wykrztusnym' - sa one typowe dla ludzi ktorzy nigdy sie nie badali na tych srodkach, nie wiedza jak dzialaja. Generalnie w dupie byli i
  • Odpowiedz
@bst
@Skogyr

Ale co do środków to tak zawsze bylo i zawsze bedzie, sprzęt nie pochodzi z jednego źródła, to ta sama historia co z narkotykami.

Najczesciej zagladam na wykop siedzac na kiblu, lubie sie posmiac z tego kącika ekspertów( ͡º ͜ʖ͡º) których nikt
  • Odpowiedz
@elektryczny_pastuch: Obecnie cala chemia SAA pochodzi z jednego kierunku, roznica jest tylko w czystosci i ilosci 'cukru w cukrze'. Roznice sa w srodkach których produkcja rozbija sie o prawa patentowe - GH i increlex. Ale majac kase - wszystko jest dostepne. Mozna nawet dostac finaplix razem z krowa.
Juz nikt nie jest taki glupi zeby pomylic tren z npp, takie rzeczy byly mozliwe 10, nascie lat temu jak tren ludzie
  • Odpowiedz
@bst:

Najlepszy towar to mam ja - bo najszybciej dokładam do totala i puchnę aż miło. Chałwa 200 g each day.
Jak coś wykopki piszcie na priv!
  • Odpowiedz