Wpis z mikrobloga

@pancerna_piesc_dzieciatka_jezus: Angielskiego jest w stanie nauczyć się każdy, ba znam przypadki kiedy Grażyny siedzą za granicą po 15 lat ani be ani me po angielsku i jakoś funkcjonują XD niestety żeby wyjść do klasy średniej trzeba się napracować albo zrobić dobry biznes, wszystko jest lepsze od wylewania swoich żali na portalu że śmiesznymi obrazkami że inni mieli lepszy start
czuj zazdrość

będziesz płakał ma wykopie że ktoś miał lepiej


@Szolim @rafal-heros Absolutnie to nie kwestia zazdrości, ale zastanawia mnie zawsze jak bardzo trzeba nie mieć rigczu żeby móc powiedzieć "do wszystkiego doszedłem sam", w szczególności gdy to wsparcie od innych jest tak bardzo widoczne, a ludzie którym rzeczywiście nikt nie pomagał i cokolwiek osiągnęli stanowią ‰ populacji. Ja sam, choć wiele rzeczy nie ułożyło mi się w życiu tak jak chciałem,
Co to znaczy odnieść sukces? Mnóstwo osób, które maja te “dobre warunki materialne” jest nieszczęśliwych, a wśród bogatych apetyt rośnie w miare jedzenia. Wy chcielibyście pieniadze ale nie wiecie na co byście je wydali poza mieszkaniem/samochodem/chwilowym haulem zakupowym