Wpis z mikrobloga

@imajoke: gowno tam, inni jakby mieli szczescie by go niewykorzystali. pozycja w zyciu jest bezpośrednim odzwierciedleniem tego co robisz i twojego stanu umysłu. jak masz 18 lat i jestes zdania ze innym sie poszczęściło to zdechniesz jako przegryw nawet jakbys mial 100 razy wiecej szczęścia niz inni
  • Odpowiedz
@problemat: nie wiem dlaczego mam się cieszyć że prawdopodobnie nigdy moje życie nie będzie stabilne i nie będzie mnie stać na podstawowe dobra


@pancerna_piesc_dzieciatka_jezus: Typie masz dach nad glowa, co wlozyc do garnka i #!$%@? INTERNET gdzie jest prawie cala wiedza naszej cywilizacji. #!$%@? dalej glupoty w tym czasie jakis murzynek w wieku 14 lat plynie na pontonie i pomimo 80 iq ogarnie sobie gowno fuche we Francji i ulozy
  • Odpowiedz
@loczyn: nie, jestem przegrywem bo jestem mało inteligentna, niemadra, mam duży problem z samoocena, bardzo wolno się uczę ze względu na niskie iq. Tam było ze mną od najmłodszych lat. Zawsze miałam 2 od góry do dołu. Bez czyjejś pomocy nie potrafiłam poprawić ocen. Wszystkiego uczyłam się na pamięć bo wiedziałam, że nie zrozumie tego czego się uczę.
  • Odpowiedz
@imajoke: o szczęściu mozna mowic jak sie wygra w totolotka. cala reszta to wykorzystywanie okazji. poza tym nawet jak masz szczescie i starzy sa milionerami to masz 2 opcje- albo masz w #!$%@? trudniejszy start z czyms własnym bo tata ma juz wielkie plany a ty chcesz cos innego, otwierasz firme i zarabiasz jedno wielkie gowno podczas gdy tata siedzi na dupie i zgarnia 20k.

albo robisz to co ojciec mimo
  • Odpowiedz