Wpis z mikrobloga

@RyszardFeynman: Ja tez przez większość życia miałem lepiej niż rówieśnicy,bo tata dzięki pracy za granicą mógł zapewnić mi łatwiejszy start.Ale i tak jestem nieszczęśliwy. Nerwica i inne zaburzenia zżerają mnie od środka
  • Odpowiedz
  • 0
Mnie 5 lat studiów nauczyło zaradności i podejmowania pewnych decyzji. Np. Po studiach zrobiłem prawo jazdy na ciężarówki i wyjechałem za granicę.
Być może gdyby nie studia nie zrobiłbym tego.
Teeaz zarabiam 2500 f netto mc i mam 160 dni wolne w roku.
  • Odpowiedz
@imajoke: here we go again XD
Mam 24 lata, nie mam nawet matury a mieszkam sam i jest git.
Mieszkasz koło 30tki ze starymi to też okej, ja nie mam z tym problemu, ale nie zwalaj winy na innych, pochodzenie czy co tam ci wpadnie do głowy ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@imajoke: Wystarczy jedna rzeczy żeby wyprzedzić całą resztę na starcie. Mieszkanie, dom. Jak ktoś dostanie od rodziców to później jego całe życie może inaczej wyglądać. O wiele mniej stresu, grube tripy kilka razy w roku, fajne auto itp. Porównuje teraz dwie osoby z głową na karku gdzie jedna dostaje mieszkanie a druga musi brać kredyt 300-400k. :)
  • Odpowiedz
@imajoke: @pancerna_piesc_dzieciatka_jezus:
Rodzice nie wyrozniajacy sie, za studia sam placilem bo musialem isc na zaoczne, zaczalem pracowac zaraz po technikum. Po roku zapierdzielania w jednej firmie po 10h/dzien za frajer w koncu zaczalem prace w branzy.
Wlasnie mi stuka 9 lat jak pracuje jako specjalista w branzy ktorej chcialem.
Stękajcie dalej.
  • Odpowiedz
  • 3
@imajoke #!$%@?, rodzice nie mają jakiegoś większego wykształcenia, tata budowlaniec, mama pielęgniarka. Ostatnie pieniadze od nich wziąłem... W roku moze 2015, choć ich już nie potrzebowałem, bo w kazde wakacje od 4 klasy podstawówki były pracujące i po prostu na wszystko zarobiłem sam. Do tego w późniejszych latach wakacje za granicą, teraz 22 lvl, studiuję, pracuje i sram hajsem i sram na nieudaczników którzy wszędzie się doszukują niesprawiedliwosci, weź się #!$%@? do
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@imajoke: to kierowcy nie mogą już nosić okularów? Pierwsze słyszę. Z resztą, jak coś ze wzrokiem nie gra, to zawsze można po prostu iść do lekarza i się zbadać, a nie liczyć, że samo przejdzie xD
  • Odpowiedz
@imajoke: jak ktoś ma zarobić na własny dom zarabiając po 2.5k miesięcznie? A więcej nie dostaniesz bo Ukrainiec zrobi to samo za najniższą krajową. Oczywiście preferując prace w pl w powiedzmy miejscu zamieszkania
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Konkol: no, to prawda. Ale to jakieś marginalne rzeczy są, ilu ludzi spośród dotkniętych wadami wzroku ma problem z rozróżnia iem kolorów? Okularników znam całą masę, gościa z problemami z rozróżnianiem odcieni - cała jedna osoba. Inb4 dowut anegdotyczny to nie dowut.
  • Odpowiedz
tego tekstu używają ludzie, którzy chcą zaznaczyć, że są lepsi.


@imajoke: bo są. Czy masz pod górkę czy nie zawsze lepiej się żyje biorąc odpowiedzialność za swoje życie. Inaczej nie tylko jesteś w dupie co jeszcze czujesz, że nie masz nad niczym kontroli.
  • Odpowiedz