Wpis z mikrobloga

@mieszko111: Zazwyczaj tego tekstu o byciu kowalem swojego losu używają ludzie, którzy mieli więcej szczęścia od innych i chcą w ten sposób zaznaczyć, że są lepsi.
  • Odpowiedz
@imajoke: Zrób teraz mema ,, moi rodzice są po technikum, całe zycie oglądali seriale i chodzili na plotki do sąsiada z klatki,,

czuj zazdrość do ludzi których rodzice w tym czasie cieżko pracowali'
  • Odpowiedz
@imajoke: W czasach gdy są otwarte granice bardzo prosta sprawa, odkładasz pieniądze z gówno roboty, wyjeżdżasz za granicę, pracujesz najwięcej jak się da, rozsądnie gospodarujesz pieniędzmi i zapewniasz następnemu pokoleniu lepszy start niż ty miałeś, ale pewnie niczego z tego nie zrobisz tylko dalej będziesz płakał ma wykopie że ktoś miał lepiej
  • Odpowiedz
@pancerna_piesc_dzieciatka_jezus: Angielskiego jest w stanie nauczyć się każdy, ba znam przypadki kiedy Grażyny siedzą za granicą po 15 lat ani be ani me po angielsku i jakoś funkcjonują XD niestety żeby wyjść do klasy średniej trzeba się napracować albo zrobić dobry biznes, wszystko jest lepsze od wylewania swoich żali na portalu że śmiesznymi obrazkami że inni mieli lepszy start
  • Odpowiedz
@Szolim: kierowca tira i klasa średnia XD Chyba wg ukraińskich standardów. A poza tym wystarczy, że masz problemy ze wzrokiem i już odpada jakakolwiek praca w transporcie.
  • Odpowiedz
czuj zazdrość

będziesz płakał ma wykopie że ktoś miał lepiej


@Szolim @rafal-heros Absolutnie to nie kwestia zazdrości, ale zastanawia mnie zawsze jak bardzo trzeba nie mieć rigczu żeby móc powiedzieć "do wszystkiego doszedłem sam", w szczególności gdy to wsparcie od innych jest tak bardzo widoczne, a ludzie którym rzeczywiście nikt nie pomagał i cokolwiek osiągnęli stanowią ‰ populacji. Ja sam, choć wiele rzeczy nie ułożyło mi się w życiu tak jak chciałem,
  • Odpowiedz
@imajoke: Pochodzę z wsi polski B, nie skończyłem studiów, mam 24 lata mieszkanie za gotówkę w Wrocławiu i auto za 100k. Pracuje jako spawacz w Niemczech i zarabiam 7-9tys na dwa tygodnie.
Płaczcie dalej ze nie urodziliscie się Kulczykami.
  • Odpowiedz
Co to znaczy odnieść sukces? Mnóstwo osób, które maja te “dobre warunki materialne” jest nieszczęśliwych, a wśród bogatych apetyt rośnie w miare jedzenia. Wy chcielibyście pieniadze ale nie wiecie na co byście je wydali poza mieszkaniem/samochodem/chwilowym haulem zakupowym
  • Odpowiedz