Wpis z mikrobloga

@mechanior: @mechanior: to jeszcze nic. Najgorszy rak to zebrania wspólnoty. Kłótnie czy postawić 4 kosze, czy 5. Kłótnie czy wymienić piasek w piaskownicy, Bo ja dzieci nie mam. czy dzieci z sąsiedniego etapu powinny bawić się na naszym placu zabaw skoro go amortyzują a my będziemy płacić za naprawę. Czy w miejsce uschniętych drzew zrobić parking zamiast zasadzic nowe drzewa. (Aktualne problemy z elitarnego miasta Warszawa)

Miasto fajne
  • Odpowiedz
@mechanior: ale wyobrażenie o polskiej wsi masz z filmow? Światłowód na wsi? 25 lat mieszkałem w małym mieście powiatowym i nic z tych rzeczy nie widziałem. Pompa za 20k na wsi gdzie większość zarabia 1500zl XDDDD nie wiem czy troll czy co
  • Odpowiedz
@Ko_Otu mieszkam na wsi, Bojano (dodatkowa nazwa w j. kaszub.Bòjano, niem. Bojahn [3] – duża wieś w Polscena Kaszubach, położona w województwie pomorskim, w powiecie wejherowskim, w gminie Szemud.
Więc mam takie wyobrażenie jakie mam. Pompa nie kosztowała mnie 20 tylko 60tys. Nikt tutaj nie zarabia 1500zl. No ja p------e jaki trol? . Są informatycy 15+ a ja jestem mechanik/inzynier 30+. Jak się chce to można.
  • Odpowiedz
@srand: no nie oHuI, bo obecnie na niektórych wsiach masz internet rzędu 1 Gb/s up/down a czasami nawet więcej. Szczególnie w wielkopolsce, nie wiem jak sytuacja w innych województwach.
  • Odpowiedz
@mechanior: super oceniać perspektywę życia na wsi z jednego słusznego twojego punktu widzenia. I uwierz mi ze w 90% przypadków będzie tak jak ja napisałem a nie to twoje bajdurzenie o życiu na wsi xd
  • Odpowiedz
@Ko_Otu Bojano, Koleczkow, Szemud wszystko wsie, oficjalnie wieś. To do czego mam porównywać? Do miasta? Za bogato tutaj jest żeby to nazywać miastem. Inny przykład, kuzyn budowlaniec wybudował sobie dom za Bolszewem, w polu a dojazd ma asfaltem, ogrzewanie gazowe. Spokojne życie. Wcale nie zarabia jakiś niesamowitych pieniędzy. Jak ktoś lubi to niech mieszka w bloku ale to nie jest normalne słuchać jak sąsiad pierdzi w wannie.
  • Odpowiedz
@Ko_Otu kolejna wioska, Połczyno (kaszb. Pôlczëno, niem. Polzin, dawniej Palczyno, Pelczyno)[2] – wieśkaszubska w Polsce położona w województwie pomorskim, w powiecie puckim,.

Krowy sraja, kury biegają samopas a światłowód u dziadka jest. Ja mam tam działkę w szczerym polu a też dostałem info o możliwości podłączenia światłowodu..
Gdzie masz te swoje 90% przypadków i skąd takie dane? Robiłeś doktorat z takich badań że tak rzucasz procentami?
Więc nie p-----l mi tu
  • Odpowiedz
Skąd wy te dyrdymały o wsi bierzecie XD Od kilku lat mam piec z podajnikiem, zasypie raz na 4 dni zimą (duża chata) i zapominam o sprawie, światłowód symetryk 300/300 (czasami inea zarzuci na weekend 800/800), do sklepu 500m, gmina ogarnięta więc zimą mam czystą drogę praktycznie a do pracy 10km ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@srand: bardziej użyłem niektórych do podkreślenia prędkości internetu, obecnie w wielkopolsce i nie tylko serio praktycznie wszędzie masz światłowody;p
  • Odpowiedz