Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@Minko1991: ja jak do pracy jeździłem to codziennie mijalem roboty drogowe polegające na wymienie calego asfaltu, przed wylaniem jest elegancko ubity piasek po którym i tak ludzie chodzą, jeżdżą rowerami czasami nawet autem... Jak by tam w nocy kiedyś się zakraść, wykopać dziurę, wrzucić zwłoki, zakopać i w miarę ubić? Mija kilka dni, asfalt wylany i jak na polskie warunki pewnie przez następne 50 lat nie będzie rozbierany ;P
@Ari93: Czytałem gdzieś kiedyś bądź była wzmianka w telewizji o tym że już ktoś na to wpadł. Morderca schował ciało na budowie drogi na którą mial być lany asfalt na drugi dzień. Wszystko było dokładnie zaplanowane i byłaby zbrodnia doskonała lecz przed ostatecznym wylaniem asfaltu robotnicy musieli coś jeszcze poprawić i tak nasz niedoszły geniusz zbrodni wpadł w ręcę wymiaru sprawiedliwości ( ͡° ͜ʖ ͡°) BTW, w
@Glupiii: Nie no domyslam sie ze calosci nie ale tkanki miekkie? Przeciez wlasnie tak jak tez jeden mirek zauwazyl w zoladku mamy i sobie swietnie radzi z rozpuszczaniem mesa. To wystarczy pozniej reszte zebrac i jakos zutylizowac
@5684379 oczywiscie kwas solny(st.) jest niebezpieczny, jesli bedziesz go przez pare godzin trzymac na swojej rece to mozesz ja potem #!$%@? do smietnika, bo sparzona, w niektorych miejscach niemalze wypalona Ci sie do niczego nie przyda, ale bez przesady z demonizowaniem kwasow :v
@Minko1991: Pomysł grozi wtopą bo może być tak, że śledczy dostaną rozkaz ponownego przeszukania miejsca gdzie miało być ciało wg Twoich zeznań np. kopiąc głębiej. Poza tym Ciebie by maglowali dlaczego akurat tam.