Wpis z mikrobloga

@S-Type: typie, czemu z politowaniem?
Za wikipedią:
Profil glebowy – pionowy przekrój, odsłaniający morfologię danej gleby, a w szczególności rodzaj, miąższość i wzajemny układ poziomów genetycznych. Procesy glebotwórcze powodują migrację oraz koncentrację składników mineralnych i organicznych. W ten sposób dochodzi do wytworzenia się specyficznych poziomów gleb.

Czyli jak ktoś kopie głęboki dół to musiałby się postarać żeby ukryć resztki gleby które wydobył z głębokości większej niż potrzeba na dół na psa,
ja jak do pracy jeździłem to codziennie mijalem roboty drogowe polegające na wymienie calego asfaltu, przed wylaniem jest elegancko ubity piasek po którym i tak ludzie chodzą, jeżdżą rowerami czasami nawet autem... Jak by tam w nocy kiedyś się zakraść, wykopać dziurę, wrzucić zwłoki, zakopać i w miarę ubić? Mija kilka dni, asfalt wylany i jak na polskie warunki pewnie przez następne 50 lat nie będzie rozbierany ;P


@Ari93: https://rzeszow.wyborcza.pl/rzeszow/7,34962,25184228,75-lat-lezal-przy-drodze-w-bezimiennym-grobie-mieszkancy-postanowili.html
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@huntforfur: Wygląda na to, że źle mnie zrozumiałeś. Chodziło mi o mądrości, jak w moim pierwszym komentarzu nawiązującym do gościa z 4chana. Zdaję sobie sprawę, że taki dół i sztuczka z psim trupem pewnie są zawarte w podręczniku dla świeżaków kryminalistyki ( ͡° ͜ʖ ͡°)