Wpis z mikrobloga

Mame jeszcze nie wie, że mieszkanie które remontowałem przez ostatni rok „pod wynajem” jest w rzeczywistości dla niej ( ͡ ͜ʖ ͡) Dzisiaj na swoje 50-te urodziny się dowie

Całe moje dzieciństwo mieszkaliśmy u dziadków bo mamy nie było stać na wynajem, a ja zawsze jej mówiłem, że jak dorosne to kupię nam 'dom' xd


#chwalesie
ZACIENTY_CAPSLOCK - Mame jeszcze nie wie, że mieszkanie które remontowałem przez osta...

źródło: IMG_4822

Pobierz
  • 219
  • Odpowiedz
@Zielony_Minion: wszystko skute do gołej cegły + wyburzenie dwóch ścianek żeby połączyć dwa małe pokoje i kuchnię z salonem, kompletna generalka. Problemem był jednak czas bo mieszkam 300 km dalej i robione było na raty, trzeba było fachowców od wszystkiego znaleźć
  • Odpowiedz
@sruba_m3 niektórzy mają więcej hajsu niż ci się wydaje i dla nich kolejne mieszkanie to nie jest nie wiadomo co xD

poza tym lepiej, że wydaje na mamę niż narzeczona czy żonę, bo matka raczej się go nie wyprze, a z kobietami to różnie bywa rozwody i takie tam i przynajmniej nie straci całego majątku bo sąd powie że żonie się należy
  • Odpowiedz
@sruba_m3: mama na nas wydawała dużo szmalu, była nas trójka rodzeństwa, pod koniec lat 90 nacięła się na lichwę i z pożyczonych 10 tys zł została z 150k długu który spłacała przez wiekszosc naszego dziecinstwa. Nigdy nie piła, nie paliła nawet papierosów, nie kupowała sobie ciuchów, a my zawsze mielismy czyste ubrania, wycieczki szkolne, zabawki i nie brakowało jedzenia. Jak byłem w ZK to tylko ona mnie odwiedzała poza jednym kolegą
  • Odpowiedz
czekaj, czyli matka nie zapewniła ci podstawowych warunków życiowych, a ty zamiast wyrzucić ją na śmietnik historii, to jeszcze wydajesz na nią tyle hajsu? xDD piękny pokaz beciakostwa z rana


@sruba_m3: a tutaj mamy piękny pokaz fana kołczingu. Polecam psychologa.
  • Odpowiedz