Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Donobi: W ogóle fajnie, że w końcu jakieś nowe IP się pojawiło, a nie tylko tytuły z kolejnymi cyferkami w tytule. Chociaż TOW mógłby ciut większy być.
@Donobi: Myślę że bioware by coś wycisnął żeby przestali trzymać tego trupa mmo. Grałem w to trochę kiedyś i zadania ma normalnie jak z singla ale oczywiście jak to w mmo trzeba grindować ;/.
@Donobi: No nie przesadzajmy, gra jest strasznie łatwa i krótka. Tak jak na pierwszej planecie na najtrudniejszym poziomie, przez chwilę czułem jakieś wyzwanie, tak jak uzbroiłem towarzyszy w granatniki i najcięższą broń, tak gra stała się iście banalna, do tego stopnia, że wpuszczałem towarzyszy do danego pomieszczenia a sam miałem #!$%@? i zbierałem loot. Gra jest dość drewniana, questy poboczne całkiem ciekawe, wątek główny mizerny, system personalizacji postaci praktycznie nie istnieje.
@Hans_Olo: Trójka jeszcze nie jest tak zła. NV to dla mnie majstersztyk. Czwórka to zwłaszcza jeśli chodzi o fabułę i dialogi coraz słabiej. A 76 nawet nie ograłem bo to plucie w twarz ze strony bethesdy.

@PakoThugLife - a na jakim poziomie grałeś? W F4 mam na liczniku masę godzin, jednak fabularnie i sam system dialogów mnie odrzucił. A tego właśnie szukam bardziej w tego typu grach.