Wpis z mikrobloga

@Mzil: fajnie by było jakby się wzieli nie tylko za kierowców jezdzących po chodnikach ale tez za tych blokujących skrzyżowania czy parkujacych w miejscach ograniczających widoczność no i za pedalarzy na chodnikach i ulicach (tam gdzie nie powinno ich być)
@Mzil: Ja myślę że równolegle przed każdym filmem powinni się zorientować w sytuacji tak jak to było z wyjazdem z bloków po chodniku. Bo oni zasłaniając sobie ryj prawem denerwują ludzi zamiast uczyć ich ogary drogowego.
Nie polecam bicia piany dla bicia piany.

Owszem cwaniaków co korki omijają chodnikiem trzeba blokować, ale nie być uciążliwym dla mieszkańców Bogu ducha winni co mają administratora idiotę.
@ZmiksowanaFretka: A poznałeś tą sytuację bliżej? Czasem prawo nie służy nikomu. Owszem nie popieram jazdy chodnikiem ale chcę wskazać bardziej że StopChamy mieliby u mnie wielkiego plusa gdyby zajęli się też chamstwem administratora i urzędników którzy uniemożliwili dojazd do posesji. Ale nie trzeba nic piane
Owszem nie popieram jazdy chodnikiem ale chcę wskazać bardziej że StopChamy mieliby u mnie wielkiego plusa gdyby zajęli się też chamstwem administratora i urzędników którzy uniemożliwili dojazd do posesji.


@polikarp-ciasto: A mieszkańcy to przepraszam od czego są? Czyli ci sobie nie będą zupełnie nic robić, udawać że zakaz jazdy po chodnikach ich nie obowiązuje, bo oni sami tak postanowili i to piesi się mają martwić o to żeby kierowcy nie łamali