Wpis z mikrobloga

@polikarp-ciasto: No bo twierdzisz, że autorzy akcji biją piane dla bicia piany oraz zupełnie pomijasz wszystkie przypadki gdzie robią zajebistą robotę? Piszesz, że denerwują kierowców ale to przecież jest garstka Januszy, którzy nie potrafią dostosować się do obowiązującego nas wszystkich prawa.

W bardzo prosty i dosadny sposób rozwiązują problem jazdy po chodnikach i przejściach.
@ZmiksowanaFretka: Pozwól że wkleje Ci skrót moich wypowiedzi z podkreśleniem pierwszej.

Ja myślę że równolegle przed każdym filmem powinni się zorientować w sytuacji

Owszem nie popieram jazdy chodnikiem ale chcę wskazać bardziej że StopChamy mieliby u mnie wielkiego plusa gdyby

Czyli Polak Polakowi pomóc nie powinien

Ale to nie naprawi problem


Do przypadków gdzie robią dobrą robotę nie zdążyłem dotrzeć. Usiłuję wyjść spod Twojego spolaryzowana ale widzę ciężko idzie :)
@ZmiksowanaFretka: Ale jakiej ignorancji? Dla mnie jest to bicie piany patrząc chociaż by na jednego z ich widzów z którym właśnie usiłuję prowadzić dyskurs. Nie dotarłem owszem do momentu gdzie chwalę ich spokój i opanowanie a i to że nie jeden borsuk zza kierownicy nauczył się co nieco. Jednak nie zostało mi to dane bo już muszę walczyć po jednej stronie barykady nie stojąc faktycznie tam gdzie byś chciał. Stoję poza