Wpis z mikrobloga

WF na 7:00, na który muszę dojechać na drugi koniec miasta, a później na uczelnię i zajęcia do 16:00. Jak ja tego, #!$%@?, nienawidzę. Mam dwadzieścia jeden lat i jest to dla mnie upokarzające, że te zajęcia są dla mnie warunkiem zdania studiów. Żeby to jeszcze było na ocenę, żeby średnią podnieść XD Od podstawówki nienawidzę wuefistów, chodzą w dresach trzymając te #!$%@? kluczena smyczy i #!$%@?ą nimi i zgrywają jakichś czadów. Ha tfu.
#zalesie #studbaza
  • 263
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@luciditygone:
wf jest niepotrzebny i nie chodzę - powiedział student
Następnego dnia podbiegł 60m żeby zdążyć na autobus, ale zamiast na zajęcia wybrał się do lekarza, bo mu serce chce wyskoczyć z klatki piersiowej, a nogi są jak z galarety.
@luciditygone: zmień sobie na inne zajęcia, z reguły jest spory wybór. Sekcja karate, judo, pływania, ba - nawet brydża sportowego! Ja miałem zwolnienie, potem żałowałem że sobie nie zmieniłem na sekcję karate bo głupi nie wiedziałem że sobie można podmienić...
@luciditygone: ruszac dup*y ulane wieloryby. Wpierw rodzice zwalniaja takie kaleki z wf-u a potem wszystko jest problemem. Zaden aktywnosci fizycznej sama z siebie, zadnego biegania/roweru/plywania niczego. Ino siedziec na dupsku i zrec... gotowac i zrec.... a potem popadac w depresje bo ulana jest i nikt jej nie chce i z tego powodu zre jeszcze wiecej ! Tfu!