Wpis z mikrobloga

WF na 7:00, na który muszę dojechać na drugi koniec miasta, a później na uczelnię i zajęcia do 16:00. Jak ja tego, #!$%@?, nienawidzę. Mam dwadzieścia jeden lat i jest to dla mnie upokarzające, że te zajęcia są dla mnie warunkiem zdania studiów. Żeby to jeszcze było na ocenę, żeby średnią podnieść XD Od podstawówki nienawidzę wuefistów, chodzą w dresach trzymając te #!$%@? kluczena smyczy i #!$%@?ą nimi i zgrywają jakichś czadów. Ha tfu.
#zalesie #studbaza
  • 263
@luciditygone: skołuj sobie kartę z siłowni, nawet nie musisz chodzić, wystarczy, żeby wuefista widział, że masz i pozwolił.
Ja miałem taką kartę, siłownia była w tym samym budynku, a budynek miałem 2 minuty z buta od akademika - czasami jak byłem na kacu, albo melanż w mojej głowie jeszcze trwał to zawijałem do wyrka pod pretekstem bycia na siłce. Oni tego nawet nie sprawdzają ( ͡° ͜ʖ ͡°
@luciditygone: wykształcenie wyższe to coś więcej niż oceny z samych przedmiotów kierunkowych. Uczelnie chcą żeby absolwent coś sobą reprezentował, dlatego warunkiem ukończenia uczelni jest podstawowa sprawność fizyczna jak ta z wf. Najlepsze uczelnie na świecie oprócz rekrutacji w postaci testów przeprowadzają tez rozmowy kwalifikacyjne, żeby byle kto nie reprezentował ich szkoły
@FantastycznyPanLis to ja miałem inaczej w takim razie :) trenowałem piłkę kopaną na niskim baaardzo szczeblu i to wystarczyło. Wydaje mi się że wf'isci na studiach patrzą pod kątem ruszania się człowieka. Jak widzą że nie ma problemu z podstawowymi ruchami a dodatkowo gdzieś trenują to odpuszczają bo wiedzą że człowiek jest aktywny a cisną w gości co nie potrafią 20m na tramwaj podbiec. Ale nic :) miłego!
@luciditygone: tez mialem wf na studiach, jak ja tego gowna nie znosilem. Co prawda nie jestem ulancem, sama hala nie byla zajebiscie daleko od wydzialu (#agh) ale czulem ze to strata czasu. A dodatkowo 100% obecnosci jako wymog zaliczenia to juz bylo kuriozum. Choroba/wyjazd z KN to byla droga przez meke i potem trzeba bylo latac i odrabiac z jakimis randomami. Dodatkowo na 2 roku basen.