Wpis z mikrobloga

WF na 7:00, na który muszę dojechać na drugi koniec miasta, a później na uczelnię i zajęcia do 16:00. Jak ja tego, #!$%@?, nienawidzę. Mam dwadzieścia jeden lat i jest to dla mnie upokarzające, że te zajęcia są dla mnie warunkiem zdania studiów. Żeby to jeszcze było na ocenę, żeby średnią podnieść XD Od podstawówki nienawidzę wuefistów, chodzą w dresach trzymając te #!$%@? kluczena smyczy i #!$%@?ą nimi i zgrywają jakichś czadów. Ha tfu.
#zalesie #studbaza
  • 263
@lady_katarina: przedmioty humanistyczne na mit są dobierane w ramach przedmiotów dodatkowych dla każdego inne. Nie zawierają się w planie zajęć uczelni a każdy student sam się zapisuje na dany fakultet który jest obowiazkowy. Zresztą mit udostępnia właśnie humanistic courses a studenci tej uczelni muszą taki zaliczyc. Tak samo jak na europejskich uczelniach na technicznych kierunkach musisz mieć przynajmniej jeden humanistyczny przedmiot. Wiem o tym w przeciwieństwie do ciębie bo skończyłem kierunki
@KRISSVector: no i co z tego? porównujesz problem techniczny z urządzeniem do #!$%@? z tym jak ciężko jest jechać na wf jakiemuś rozkapryszonemu bachorowi, najpierw zauważ różnicę pomiędzy próbą rozwiązania zewnętrznego problemu, od tworzenia problemów z rzeczy, które nie są żadnym problemem dla większości ludzi, więc japa tam