Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
@robekk1978: akurat mi 9t/9t pro Jacka ma ( ͡º ͜ʖ͡º) ale to wysuwane coś.. (°°

Jak będą tak telefony wyglądać przez dziesięciolecia, to ja wolę dziurę w ekranie
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 54
@unitrax: żal pl. "Wywalmy jacka audio bo to mechanicznie bedzie zrodlem problemu i reklamacji. #!$%@? cudo z silniczkiem i spreżynką"

@robekk1978: mi 9t ma jacka pajacu, poza tym kto ci powiedział, że usuneli go w innych smartfonach ze względu na źrodlo problemów i reklamacji?
  • Odpowiedz
@unitrax: Szczerze to telefon dla mnie. Nie robię selfie, a taki gładki ekran a nie w stylu "kropka" czy z wcięciami mnie wkurza. Gdyby to nie była jeszcze patelnia i max 5" to byłby telefon idealny.
  • Odpowiedz
@unitrax: a mi się zajebiście podoba wysuwany aparat w moim oneplus 7 pro, z racji tego że w ogóle nie używam tej przedniej kamery, bo nienawidzę oglądać swojego szpetnego ryja, to mam za to cały ekran do użytkowaniu xD
  • Odpowiedz
@unitrax: mam mi 9t ani razu nie miałem problemu z aparatem przednim ,fakt odpaliłem go może z 3-4 razy ale kompletnie nie czuje jakoś żeby mi zawadzał ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@unitrax akurat ja jestem posiadaczem oneplus 7 pro z wysuwaną przednią kamerą i jestem bardzo zadowolony. Aparat działa jak złoto. Używam go od lipca a na aparacie mam zero rys i dalej chodzi jak nowy. I przynajmniej nie mam żadnych #!$%@? dziurek czy innych miejsc na aparat na ekranie. ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz