Wpis z mikrobloga

#!$%@? ich z tymi wysuwanymi elementami w smartfonach. Jakies kamery selfie na kiju. Przeciez kazdy element mechaniczny w konstrukcji zwieksza prawdopodobienstwo uszkodzenia urzadzenia.
Pieknie sie te smartfony beda #!$%@?. Jakby nie fakt że same ekrany ze szkla powoduja że masa ludzi ma pajenczynke na ekranie. #przemysleniazdupy #gorzkiezale #zalesie #smartfony #gsm
Pobierz
źródło: comment_FBudoxqQ3nu4N7UAkuuyoe0j0fn4MzXn.jpg
  • 61
@unitrax: Mam telefon ze szkłem z przodu i z tyłu i jest bardziej niezniszczalny niż zniszczalny, tak samo jak poprzedni też miałem ze szkła i był zajebisty, zepsuł się przycisk dopiero jak mi do piasku wpadł na plaży
@unitrax A mi się podobają wysuwane kamery przednie. Ekran bez wyciąć wygląda świetnie a ja i tak nie używam przedniej kamery. Moim zdaniem One Plus 7pro wygląda świetnie. Może to dlatego że teraz mam Pixela 3XL który ma najbrzydsze wcięcie w ekranie :D
@unitrax: Właśnie do mnie będzie niedługo szedł Mi9t z chin bo #!$%@? nie mają na stanie tylko dopiero są w produkcji xD Podrożały od czasu zakupu o 250zł dlatego czuje wygryw. Tak jak wyżej ktoś pisał, jak ktoś #!$%@? po 10k zdjęć swojej mohdy dziennie to może się zepsuje albo nwm upadnie i się #!$%@? ten kawałek aparatu a przy normalnym użytkowaniu wszystko powinno być w porządku. Sam mam Xiaomi Redmi