Wpis z mikrobloga

@Remigiusz_Mroz: Ale pan sobie dyskutantów do rozmowy. Tu pasożytują ludzie bez jakichkolwiek życiowych ambicji, ich kreatywność polega na wklejaniu śmiesznych obrazków ukradzionych w sieci, oni nie są żadnymi partnerami do rozmowy co pewnie już pan pewnie zdążył zauważyć w tym szambie komentarzy. Jeśli jednak to AMA to jedynie research do nowej książki, może pan tu znaleźć ciekawe indywidua - beta-mizogonów, którzy zrezygnowali z prokreacji by zrobić na złość kobietom polujących
  • Odpowiedz
nie, dobra, już

Ale pan sobie dyskutantów do rozmowy. Tu pasożytują ludzie bez jakichkolwiek życiowych ambicji, ich kreatywność polega na wklejaniu śmiesznych obrazków ukradzionych w sieci, oni nie są żadnymi partnerami do rozmowy co pewnie już pan pewnie zdążył zauważyć w tym szambie komentarzy. Jeśli jednak to AMA to jedynie research do nowej książki, może pan tu znaleźć ciekawe indywidua - beta-mizogonów, którzy zrezygnowali z prokreacji by zrobić na złość kobietom polujących
  • Odpowiedz
@jacieniemog28: o właśnie to () kiedyś miałem sporo takich rodzimych "arcydzieł", dostawałem za free, byle tylko ją ocenićʕʔ mordęga, styl identyczny, jakaś przedziwna maniera w tworzeniu bezjajecznych postaci, wątki romantyczne/e-------e jak wyjęte żywcem z tanich kieszonkowych horrorów a'la Masterton czy inny Smith. Chyba na książeczkach Phantom Press z lat 90 większość się wzoruje ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
ej, wykopki, ja mam po prostu taki skur...syński charakter, ja nie potrzebuje atencji jak wam się wydaje

tak piszę na zaś, nie wiem, po prostu jestem zje...em
  • Odpowiedz