Wpis z mikrobloga

Panie Remigiuszu, najgorsza decyzja wszech czasów - wykop? Jest Pan popularny i szanowany wśród osób, które czerpią przyjemność z czytania, czytania Pańskich książek. Po co opadać na dno i potem brnąć jeszcze w ten gesty wykopowy smierdzacy muł. Chyba, że przesłanie Pana jest takie aby nawrócić ten upodlony naród i zaszczepić mirkom i węgierkom kawałek dobrej literatury. Poczytam w poniedziałek AMA ale nie liczę na jakieś filozoficzne pytania, po za kim jesteś i dokąd zamierzasz.

P. S. Mam nadzieję, że Pana nie zaorają :)

P. S. 2. Mam nadzieję do zobaczenia w sobotę w Krk.


@Rachell
  • Odpowiedz
boże jak ja nienawidzę ludzi co robią za intelektualistów i próbują pokazać jacy to inni nie są gorsi... plomba w ryj i po rozmowie, to że ja mam szeroką wiedzę nie czyni mnie bóstwem
  • Odpowiedz
@OmenASR:

dlatego wszyscy tak ochoczo chłoszczą tego sławnego Remigiusza Mroza, mimo że tak naprawdę zdecydowana większość Pana kojarzy

Dopuszcza opcję, że większość go NIE kojarzy? Czy wszyscy bawią się konwencją? To nie Miłosz, na boga, znajmy proporcje.
  • Odpowiedz
chociaż w sumie to jest to dobre, pytanie... na rynku japońskim potrafią wyłapać geniuszy od mang, u nas wydają tylko jakieś kmioty co nie potrafią pisać
  • Odpowiedz