Wpis z mikrobloga

jeśli ktoś wytrwał i uważa że tempo akcji jest za szybkie to niech weźnie pod uwagę że
1. cały świat się mu zwalił na głowę i coś od niego chce non stop
2. to go wykańcza psychicznie i ma takie zadanie, oraz symbolizuje jego depresję
3. dużo lepiej to by wyglądało w formie animowanej gdzie można sceny sensownie przeciągać tak że każdy rozdział/dwa miałby te 20 minut
  • Odpowiedz
@Remigiusz_Mroz: dobra, zapoznałem się z mruzem bardziej, z wywiadami itd.

w jednym typ ma rację; trzeba zapier...alać dzień w dzień nad książkami i nie pozowlić lenistwu na przejęcie kontroli, lenić się będzie mozna potem jak zaczniemy na siebie zarabiać
  • Odpowiedz
będe miał hajs to stworzę partię, skoro takie przypały jak razem i korwin mogą, to w końcu dam coś sensownego, na niemieckim poziomie, z euro jako walutą a nie ch0jowym złotym

no ale pisowcy fałszują wybory to szkoda zachodu
  • Odpowiedz
dobra, spadam i tak już wystarczająco przejąłem ten wątek hyhyhyhyhy...

aghm...

ehhh.....do roboty, ale najpierw jedzenie ;_; najlepiej tak 3 obiady od razu MIAAAAAU~!!!

[kur...a opanuj się przygłupie...renoma ci leci na pysk]
  • Odpowiedz
@Remigiusz_Mroz: ej co ty chrzanisz w tym wywiadzie dla onet że pis by cokolwiek udowodnił tą dużą ustawą do odrzucenia-poprawienia? bo chyba jestem naćpany yerbą ale nie kumam

przecież to tylko chwilowa gra, nic nie udowadnia, naprawdę myślisz że polityka jest taka naiwna? za tydzień znowu coś odwalą [bo nawet nie potrafią ustawy napisać] a ty dajesz jakieś naiwne scenariusze

boże święty...
  • Odpowiedz
@Remigiusz_Mroz: mam nadzieję, że nie od dziś tu jesteś i byłeś przygotowany na to szambo. Pozdrawiam serdecznie. PS. Moja narzeczona Cię uwielbia (więc ja też, bo naprawdę dużo frajdy jej dajesz i chyba każdą książkę kupuje po premierze) :)
  • Odpowiedz