Wpis z mikrobloga

@Remigiusz_Mroz:zona kupuje pana ksiazki za kazdym razem jak jestesmy w kraju i nienadaza tego czytac. Jak wychodze pobiegac to czesto powyzej 15 km otwiera sie glowa i pomysly na powiesci same sie tworza. Oczywiscie nie pisze, ale jaki ma pan sposob na tyle pomyslow ?
  • Odpowiedz
@Remigiusz_Mroz to jeszcze zapytam z ciekawości: po co ten cyrk - picrelated? Książka z tego co widzę wydana w 2016, gdzie przed tym miał już Pan całkiem spory dorobek. W dodatku pseudonim rozwiązany już na okładce (chyba, że wcześniej było inne wydanie nie zawierające Pana imienia i nazwiska). Czyżby chodziło o podpięcie się pod popularność skandynawskich kryminałów? Że o podobieństwie kompozycji graficznej okładki nie wspomnę.
birdland - @Remigiusz_Mroz to jeszcze zapytam z ciekawości: po co ten cyrk - picrelat...

źródło: comment_rqG8CejbDl4vwb6mnwFSfaAWrH9VV6wS.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 7
@januszzbloku: Czytanie tanich kryminałów czy romansów o egzotycznych księciach z Libanu i tak jest lepsze i bardziej rozwijające niż nieczytanie w ogóle. Ale oczywiście przeciętny wyk*pek intelektualista do kawusi czytuje Borgesa, a na kiblu sra analizując Dostojewskiego. Tak było.
  • Odpowiedz
@Remigiusz_Mroz: Panie Remigiuszu, ostatnio skończyłem "Czarna Madonnę", jest to pierwsza książka która przeczytałem z własnej woli. Dotychczas myślałem że nie lubię czytać, za czasów szkolnych nawet "kamizelkę" przerabiałem na streszczeniu. Pana pozycja wciągnęła mnie do tego stopnia że zamiast wyjść na piwo wolałem zostać w domu i skończyć czytać (swoją drogą bardzo zaskakujące zakończenie, zrobiło mi mały mętlik w głowie;)
Z pewnością przeczytam jeszcze nie jedna pozycję, polecam każdemu, zwłaszcza takim
  • Odpowiedz
Hehe ten wątek pięknie pokazuje polskie czytelnictwo :D


@Radus: bo 99,9999% społeczeństwa nie zna jednego z tysięcy ludzi co piszą książki? xDD
  • Odpowiedz