Wpis z mikrobloga

Moje ex różowe to ciekawe istoty. Były w przedziale 19-21
Rozwaliłem samochód, powiedziałem różowe że trochę czasu to potrwa aż go naprawie bo nie mam 4k - po tygodniu zerwała ze mną
Drugiej różowej powiedziałem że nie mam chwilowo hajsu i nie zapłacę za nią w kinie- po trzech dniach zerwała ze mną
Trzeciej różowej powiedziałem specjalnie że utopilem 10k w biznesie który nie wypalił i nie mam chwilowo na nowe buty- zerwała ze mną przez sms (a jak zobaczyła że miesiąc później byłem w Chorwacji to napisała "hej co tam u ciebie"
Teraz ciekawi mnie jak zareaguje kolejna w "oficjalnym" związku ze mną. Czas jej poszukać.
#rozowepaski #logikarozowychpaskow #zwiazki
  • 31
@varmiok: Mam takiego znajomego nazwijmy go Brajan. Nie jestem gejem, ale jego "urodę" oceniam na 2,5/10, Jego tata ma duużą agencje nieruchomości i duuuużo inwestuje. Znajomy jest jedynakiem i staruszek co roku zmienia synkowi auta, co roku nowy mercedes, co jakiś czas nowe mieszkanie itp. Chłopak co pół roku wyrywa nową modelkę, aż zrobił dziecko jednej z nich. Mieli być już na dobre razem, ale ją pobił i się rozstali. Teraz
@varmiok: no to raczej pogratulować w guście doboru partnerki. Mam kilka znajomych, które w momencie kiedy ich niebieski szukał nowej pracy nie miały problemu by mu pomóc i nawet przez myśl im nie przeszło by z nimi zerwać. Sam fakt, że ktoś zrywa ot tak z tyłka po jednym tekście, że nie masz na "xyz" świadczy raczej o tym, że ktoś był z Tobą tylko interesownie. Zresztą po stronie facetów, też