Wpis z mikrobloga

Moje ex różowe to ciekawe istoty. Były w przedziale 19-21
Rozwaliłem samochód, powiedziałem różowe że trochę czasu to potrwa aż go naprawie bo nie mam 4k - po tygodniu zerwała ze mną
Drugiej różowej powiedziałem że nie mam chwilowo hajsu i nie zapłacę za nią w kinie- po trzech dniach zerwała ze mną
Trzeciej różowej powiedziałem specjalnie że utopilem 10k w biznesie który nie wypalił i nie mam chwilowo na nowe buty- zerwała ze mną przez sms (a jak zobaczyła że miesiąc później byłem w Chorwacji to napisała "hej co tam u ciebie"
Teraz ciekawi mnie jak zareaguje kolejna w "oficjalnym" związku ze mną. Czas jej poszukać.
#rozowepaski #logikarozowychpaskow #zwiazki
  • 31
@varmiok: dziwne masz różowe. Ja swojej powiedziałem kiedyś że bardzo mało pieniędzy mam. Ona tak się tym przejęła, że zaczęła nalegać aby płacić za moje zakupy i unikać wyjść na miasto.

Jeśli twoje różowe nie potrafią zrozumieć że w życiu są też trudne chwile to albo nie masz nic innego do zaoferowania albo źle szukasz sobie drugiej połówki
Trzeciej różowej powiedziałem specjalnie że utopilem 10k w biznesie który nie wypalił i nie mam chwilowo na nowe buty- zerwała ze mną przez sms


@varmiok: Sorry, ale też bym zerwała z gościem, który inwestuje w biznes 10k i nie zostawia sobie jakichkolwiek pieniędzy dla bezpieczeństwa.
@MirabelleCooper: Trochę ciężko mi w to uwierzyć, biorąc pod uwagę naszą kulturę w której mężczyzna:
-Placi za siebie (czasami za spotkanie)
-Był uczony przez Matkę/Babkę/Ciotkę szacunku do kobiet
-Może poczuć się urażony, jeżeli kobieta chcę za niego zapłacić.

Jedyną opcją jest Sebastian agresywny, albo Chad, który tylko się z nią bawił, bo nie ma problemu by znaleźć sobie kogoś.