Wpis z mikrobloga

No i pękły kolejne maxy :) oczywiście nadal naturalnie. Heh :)

Kiepsko się czułem przed dzisiejszym treningiem, bo wczoraj urwałem nogę i łokieć, więc zastanawiałem się czy nie rezygnować :) Ale #!$%@?ć trzeba! Zwłaszcza jak się jest naturalem :)

Dziś w planie było
Siberian box upper middle squat + chains + orange lifevest 5x5 ~350kg
Flat black leather adjustable bench press 50% off + bands + karaoke 2+2 is 4 minus 1 that's 3 quick mafs
PCV Bulgarian deadlift ruf mich an 0190 sieben null sieben
Lat wide grip pullups zig-a zig-aaah (1996)

Była moc!!! Trening oczywiście jest #!$%@? ciężki. Tak ciężki, że nikt na świecie by go nie przeżył :) Ale ja dałem radę (naturalnie) mimo że od połowy bolała mnie głowa, klatka piersiowa, nogi, plecy, znowu głowa (tylko podwójnie) a na dodatek w piosence usłyszałem słowo „metafora” i się #!$%@?łem bo to brzmi trochę jak metanabol, a ja jestem naturalem. No ale dałem radę choć wymagało to ode mnie nadludzkiej siły woli i wytrzymałości :) Satysfakcja nie do opisania :)

Taki poziom naturalnego progresu mnie wręcz przeraża. Serio, gdyby mój progres był człowiekiem, to by mi #!$%@?ł, bo to aż niewyobrażalne, żeby tak przeć do przodu (naturalnie).

W przyszłym tygodniu atak na kolejne maxy :) trzymajcie kciuki, bo w planach mam trening tak ciężki, że od samego myślenia o nim można umrzeć, a co dopiero od ćwiczeń :) FAAAAK SIŁAAA

#silownia #mirkokoksy #mikrokoksy #sport #pasta #pdk #heheszki
advert - No i pękły kolejne maxy :) oczywiście nadal naturalnie. Heh :)

Kiepsko si...

źródło: comment_hCfSsxX1HhDxibY4MKpxsnz2hTrFjKnN.jpg

Pobierz
  • 49
  • Odpowiedz
  • 4
Siberian box upper middle squat + chains + orange lifevest 5x5 ~350kg

Flat black leather adjustable bench press 50% off + bands + karaoke 2+2 is 4 minus 1 that's 3 quick mafs
PCV Bulgarian deadlift ruf mich an 0190 sieben null sieben
Lat wide grip pullups zig-a zig-aaah (1996)
Co do #!$%@? ( _)
  • Odpowiedz
@advert:

Flat black leather adjustable bench press 50% off + bands + karaoke 2+2 is 4 minus 1 that's 3 quick mafs

Ładnie Ładnie. Robisz to back left hend gripem czy noneutral low gipem? Jak z progresją? Robisz standardowe 90thPRL Polish progresion czy bazujesz na czymś bardziej w rodzaju botload standard?
Pozdrawiam, życzę dalszych sukcesów.
  • Odpowiedz
Siberian box upper middle squat + chains + orange lifevest 5x5 ~350kg

Flat black leather adjustable bench press 50% off + bands + karaoke 2+2 is 4 minus 1 that's 3 quick mafs

PCV Bulgarian deadlift ruf mich an 0190 sieben null sieben

Lat wide grip pullups zig-a zig-aaah (1996)


@advert: xDDD
  • Odpowiedz
Robisz to back left hend gripem czy noneutral low gipem? Jak z progresją? Robisz standardowe 90thPRL Polish progresion czy bazujesz na czymś bardziej w rodzaju botload standard?

@Michael_Proteins: fisting bizzare gripem, ale nie polecam, ten trening może Cię zabić, serio :)

Który bój jest dla ciebie najtrudniejszy?

@barystoteles bez wątpliwości bój o nieutracenie napięcia jest najtrudniejszym bojem
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@advert: taki Kozak, a pewnie po wejściu na drugie piętro dostaje zadyszki XDDD wolałbym wyglądać jak człowiek i podnosić normalne ciężary niż jak ty, i niszczyć swój organizm :D
  • Odpowiedz
@advert:

fisting bizzare gripem, ale nie polecam, ten trening może Cię zabić, serio :)


Dzięki za odpowiedź i poradę. Nie będę próbował bo może rzeczywiście może mnie #!$%@?ć. Chyba gdzieś XXL pisał o tym, że zajebiście wchodzi i czuć głęboko, ale jednak posłucham Ciebie.
Trzymaj się, życzę dalszego progresu i nietracenia napięcia.
  • Odpowiedz
@biamiVajs: z taką siłą to on #!$%@? wszystkie piętra aż to na które chce wejść opadnie na parter. I to szybciej niz ty tam windą wjedzesz.
  • Odpowiedz