Wpis z mikrobloga

@Megawonsz_dziewienc: @Jestem_Tutaj: @wysuszony:
The Crew 2 - ultra i 35-60, Forza Horizon 4 - średnio wysokie - przedział 45-60 z przewagą górnego przedziału. Project Cars 2, również zazwyczaj 60 FPS, przy pełnym gridzie, BF1 troszkę gorzej, ale średnie i zazwyczaj 45-60 FPS. To nie jest wbrew pozorom tak słaby procek, a ja w obecnego kompa nie zamierzam więcej inwestować (wymagałoby to zmiany płyty głównej itd. a do 1050 Ti
  • Odpowiedz
@Megawonsz_dziewienc: nie przesadzaj, ja wiedżmina 3 / control /greedfall grałem na i3 4150 + rtx 2060, Wiesiek tylko w miastach fps spadał do ~40-50 poza bez problemu 60-80 fps, control (z raytracingiem słabo już ale to wina grafiki) /greed bez problemu działały. Dopiero assassins creed odyssey go uwalił ~35 fps. Wiele gier nadal słabo ponad 4 wątki wykorzystuje. Nie wiem o co Ci z tymi 720p chodzi, im większa rozdziałka tym
  • Odpowiedz
@Megawonsz_dziewienc: @Maou:
Dla mnie chrupiące jest poniżej 25. Ja naprawdę nie wymagam, by gra działała mi cały czas 60 FPS+, tylko żeby było płynnie, a dla mnie te wartości są płynnie, a tutaj obecna specyfikacja w zupełności wystarcza, zwłaszcza, że za wymianą procka, szłaby wymiana płyty głównej oraz pamięci RAM. Konsolowcy prawie cały czas grali w 30 i nie płaczą.
  • Odpowiedz
@jedlin12: Konsolowcy nie odczuwają bo są przyzwyczajeni so 30fps. Jakby mi skakały fpsy z 60+ na 30pare to wolałbym zablokować na 30 niż męczyć oczy. Nie mówiąc już o grach wyścigowych czy fps gdzie granie poniżej 60kl jest cholernie męczące, co do wiedźmina 3 to jak miałem jeszcze bieda PC to grałem na zablokowanych 30fps przy uber ustawieniach a grało się nadal zajebiscie. 60-35 nie ma nic wspólnego z płynna rozgrywka.
  • Odpowiedz