Wpis z mikrobloga

Płacisz składki na ubezpieczenie zdrowotne, płacisz abonament RTV, idziesz do szpitala, a tam #!$%@? opłata za korzystanie z TV, nawet automat do płacenia kartą. Żeby jeszcze była jakaś cyfra+ lub cyfrowy Polsat, a tu naziemna tv za którą place. #szpital #gorzkiezale #nfz #zalesie #panstwozdykty
testmail - Płacisz składki na ubezpieczenie zdrowotne, płacisz abonament RTV, idziesz...

źródło: comment_YtBiVU93Y4oDN1QpzYXosd7oCChSFCiC.jpg

Pobierz
  • 52
@4Cortex: to gdzie mam to zgłosić? jeśli nie ma tego na stanie wyposażenia szpitala, tylko jako sprzęt do wypożyczenia to można im naskoczyć.
Skończy się na tym że zdemontują telewizory i będą patrzeć w ścianę.

Jak Jarosław i Mateuszek wprowadzi ustawę o obowiązkowych TV to suuuuper ( tutaj w kraju i tak nas DYMAJĄ W DUPSKO na socjal dla yebanej PATOLI, dodatkowy podatek już chyba na nikim wrażenia nie zrobi)
@madmanzmc: To może Cie zaskoczę. Leżałem w szpitalu w poznaniu i również był dostępny darmowy Internet. Trzeba było tylko zgłosić się do sekretariatu, powiedzieć do kiedy mniej więcej będzie się leżeć w szpitalu i dawali login+hasło (u mnie na 7 dni bo nie wiedziałem ile czasu będę tam się kisił.
Zasięg mocno średni, ale dało się obejrzeć coś na netfliksie i HBO GO. ( ͡° ͜ʖ ͡°)