Wpis z mikrobloga

@testmail: Telewizor nie jest ci potrzebny do rekonwalescencji. Kto ma płacić za abonament, sprzęt i ich serwis. NFZ? Szpital? Chyba wszyscy się zgodzimy, że mogą te pieniądze przeznaczyć na coś innego.
  • Odpowiedz
@testmail: Serio teraz w polsce to lepiej nie chorować i uprawiać ziołolecznictwo do spodu; raz miałem robione podbrzusze i po operacji nie mogłem skorzystać z toalety to dostałem #!$%@? ibuprom 1x XD a jak wyłem z bólu i nie mogłem spać to dostałem #!$%@? ketonal sztukę a szmajura niosła to do mnie jakby ciągła przyczepę maku na sale. Jeszcze ta #!$%@? retoryka w stylu "ma boleć". Żałosne.
  • Odpowiedz
@sillygiraffe: W sumie tak, ale spotkałem się w innym szpitalu (południową polska) że na Lancie tv były w każdej sali i za darmo. Opiekował się nimi konserwator szpitala. Nikt hajsu nie zbijał. 15zl za dobę? To sporo. Ktoś zarobi. Szwagier dyrektora? Nie wiem ... :)
  • Odpowiedz
@testmail: Zapamiętaj synku. Pobyt w szpitalu to idealny czas na nadrobienie książek.

Dlaczego chcesz oglądać w szpitalu telewizję, już jesteś w szpitalu, po co ci dodatkowy rak?
  • Odpowiedz