Wpis z mikrobloga

Fajnie być takim powiedzmy 26 letnim singlem, bezdzietnym, pracującym Polakiem. Płacisz zusy i inne takie, państwo zabiera twoje pienionszki. Płacisz na cudze bombelki. Niedługo może i będziesz dopłacał do krówek czy świnek. Może do mieszkań młodych polskich rodzin. Może do emerytur. A może nawet i już od sierpnia dopłacasz na wypłatę dla młodych (poniekąd). Może państwo zacznie wprowadzać jeszcze więcej dodatków, a ty stoisz i patrzysz jak coraz większy % wypłaty ci #!$%@?. A ty opłacasz życie cudzych ludzi. A opłacanie składek emerytalnych i tak może nie zapewnić czy żadnej emerytury.
WITAMY W NOWEJ-STAREJ POLSCE! ( ͡° ͜ʖ ͡° )*:

#wybory #pis #polska
  • 168
@Royalowy tak bardzo się nie przejmujesz, ze odpowiadasz w temacie X komentarzy i jeszcze baitujesz negatywnie osoby, które cię obrażają. To jest przeciwieństwo patrzenia na pozytywną stronę swieta - skoro wytwarzasz kłótnie, toksyczne sytuacje :D
@AryanWonderBoi: Jak ostatnio napisałam podobny wpis, to zostałam zjechana że "socjal był, tylko jestem zbyt leniwa i głupia by wypełnić wniosek"
Także tego ( ͡° ͜ʖ ͡°) Pieniążki są, wydrukuj parę wniosków i może akurat okaże się że masz na strychu całkiem dobrą świnię albo coś
@Royalowy jeżeli bycie toksycznym, powoodowanie kłótni i baitowanie cię bawi - to mam dla Ciebie zła wiadomość, to podchodzi już pod coś do wypadałoby leczyć / nad czym pracować (nie wiem jak mocne jest to u ciebie) , gdyż jest go przeciwieństwo zdrowego zachowania. No chyba ze jesteś egoistycznym hedonista i twoja zabawa ponad wszystko! Niemniej, tyle, pozdrawiam