Wpis z mikrobloga

Fajnie być takim powiedzmy 26 letnim singlem, bezdzietnym, pracującym Polakiem. Płacisz zusy i inne takie, państwo zabiera twoje pienionszki. Płacisz na cudze bombelki. Niedługo może i będziesz dopłacał do krówek czy świnek. Może do mieszkań młodych polskich rodzin. Może do emerytur. A może nawet i już od sierpnia dopłacasz na wypłatę dla młodych (poniekąd). Może państwo zacznie wprowadzać jeszcze więcej dodatków, a ty stoisz i patrzysz jak coraz większy % wypłaty ci #!$%@?. A ty opłacasz życie cudzych ludzi. A opłacanie składek emerytalnych i tak może nie zapewnić czy żadnej emerytury.
WITAMY W NOWEJ-STAREJ POLSCE! ( ͡° ͜ʖ ͡° )*:

#wybory #pis #polska
  • 168
@AryanWonderBoi: No żyjemy w państwie socjalistycznym. Ale jako singiel, bezdzietny antynatalista oddadzą mi tą kasę w bardziej lub mniej realnej perspektywie emerytury, renty, opieki zdrowotnej. Wtedy to ONI będą płacić na mnie. System jest zbudowany tak, że nie opłaca się mieć dzieci. Bo w postindustrialnej rzeczywistości bombelki są kosztem, a nie inwestycją jak w czasach dawniejszych.
do emerytur. A może nawet i już od sierpnia dopłacasz na wypłatę dla młodych (poniekąd). Może państwo zacznie wprowadzać jeszcze więcej dodatków, a ty stoisz i patrzysz jak coraz większy % wypłaty ci #!$%@?. A ty opłacasz życie cudzych ludzi. A opłacanie składek emerytalnych i tak może nie zapewnić czy żadnej emerytury.


@AryanWonderBoi: pamietajcie ze od stycznia wiz do USA juz nie bedzie, a tam juz mieszka 10mln Polonii, wujek Ben
@AryanWonderBoi: dlatego tylko wyjazd z tej korei może uchronić nas młodych przed niechlubnym losem janusza pawlacza ktory #!$%@? widzial w zyciu i nic tego życia nie przezyl. Chyba ze chcesz byc chlopem panszczyznianym ktory dostaje garba od roboty na całe pospólstwo. Ja postoje i popatrze jak to wszystlo po prostu kazdego dnia pędzi do dziury zwanej nicością i biedą ( ͡° ͜ʖ ͡°)