Wpis z mikrobloga

Fajnie być takim powiedzmy 26 letnim singlem, bezdzietnym, pracującym Polakiem. Płacisz zusy i inne takie, państwo zabiera twoje pienionszki. Płacisz na cudze bombelki. Niedługo może i będziesz dopłacał do krówek czy świnek. Może do mieszkań młodych polskich rodzin. Może do emerytur. A może nawet i już od sierpnia dopłacasz na wypłatę dla młodych (poniekąd). Może państwo zacznie wprowadzać jeszcze więcej dodatków, a ty stoisz i patrzysz jak coraz większy % wypłaty ci #!$%@?. A ty opłacasz życie cudzych ludzi. A opłacanie składek emerytalnych i tak może nie zapewnić czy żadnej emerytury.
WITAMY W NOWEJ-STAREJ POLSCE! ( ͡° ͜ʖ ͡° )*:

#wybory #pis #polska
  • 168
No właśnie pokaż. Bo do tej pory się chyba nic nie zmieniło.


@trolljaskiniowy: nie wiem jak OP-a, ale mnie dotknęły trzy kwestie:
- zlikwidowana nawet ta mizerna kwota wolna od podatku jaka była wcześniej, teraz mam zerową
- VAT podniesiony (ponownie) o 1 pp, PiS to zrobił dwa razy po PO
- gorsze warunki odliczania kosztów na JDG

W zamian nie dostałem nic, choćby niefinansowego ułatwienia rozliczania działalności czy niższych podatków.
Ja tam bym sobie narobił :) Każdy żyje jak mu się podoba. Parz na życie pozytywnie, zawsze mogłeś urodzić się murzynem w Etiopii i lepił byś dom z gówna.


@Royalowy: Powielam stwierdzenie opa - jesteś ograniczony. Nic mnie tak nie triggeruje jak jakiś gównoargument pod postacią tego, że mam się cieszyć, bo mogło być gorzej. Klepanie się po plecach biedoty. Biedoty umysłowej. Równanie w dół żeby tylko nie pomyśleć, że jest
@trolljaskiniowy: jeśli nie pracujesz bezpośrednio dla PiS (czy tam ich spółek) to nie bardzo jest to zasługa partii a Ciebie więc nie wiem skąd wyciągnąłeś taką logikę.

bo ty jesteś prywaciarz. I tak płacisz niski ZUS więc cicho.


@trolljaskiniowy: no jestem i płacę wciąż za wysoki w stosunku do tego co otrzymuję. Poza tym nie mam całego KP jak etatowcy i jakoś na to nie narzekam.