Wpis z mikrobloga

Fajnie być takim powiedzmy 26 letnim singlem, bezdzietnym, pracującym Polakiem. Płacisz zusy i inne takie, państwo zabiera twoje pienionszki. Płacisz na cudze bombelki. Niedługo może i będziesz dopłacał do krówek czy świnek. Może do mieszkań młodych polskich rodzin. Może do emerytur. A może nawet i już od sierpnia dopłacasz na wypłatę dla młodych (poniekąd). Może państwo zacznie wprowadzać jeszcze więcej dodatków, a ty stoisz i patrzysz jak coraz większy % wypłaty ci #!$%@?. A ty opłacasz życie cudzych ludzi. A opłacanie składek emerytalnych i tak może nie zapewnić czy żadnej emerytury.
WITAMY W NOWEJ-STAREJ POLSCE! ( ͡° ͜ʖ ͡° )*:

#wybory #pis #polska
  • 168
Czyli najlepiej umyć ręce od problemu i uciec z [możliwe że] tonącego statku? Nie o to w tym chodzi według mnie.


@AryanWonderBoi: a od problemu wojen na świecie czemu uciekasz? no zrób coś z tym, polepsz sytuację ( ͡° ͜ʖ ͡°)

na niektóre rzeczy nie masz wpływu i koniec kropka, dlatego rada żeby wyjechać z kraju jest doskonałą radą, bo w przeciwieństwie do iluzji wpływu na rzeczywistość
@AryanWonderBoi: He to ja Cię zawstydzę. Zacznijmy od faktu, że nigdy mi nie brakowało, choć rodzice zarabiali zawsze w okolicach najniższej, dorabiając jakimiś dodatkowymi zajęciami - zaradni ludzie, nigdy nie wzięli/dostali grosza od Państwa, argumentując, że na bank są ludzie bardziej potrzebujący. Na studiach ledwo dostałem akademik i odmówiono mi stypendium socjalnego, bo przekroczyłem dochód na osobę o 50 zł. Całe studia dostawałem od rodziców 500zl na miesiąc żeby się utrzymać
@AryanWonderBoi: Jesteś młody, niezależny, wyjeżdżaj jak najszybciej z tego #!$%@?łka. Jestem w podobnej sytuacji i szczerze mówiąc gdybym coś po niemiecku szprechał już dawno by mnie tu nie było. Póki co celuję w 'niestabilną' UK. Nie mam zamiaru płacić 'alimentów' na czyjeś bombelki bo taka jest wizja miłościwie nam panującego, przy tym samemu być ruchanym bo nie ma żadnych profitów dla ludzi jak ja (za kilka miesięcy stuknie mi 26).
@AryanWonderBoi: Ale to Cię dziwi? Najpierw narzekanie, że partia rozdaje tym, tamtym i tamtym, a potem oczekiwanie, że dla mnie też coś będzie ( ͡° ͜ʖ ͡°) na tym polega społeczeństwo, życie w grupie. Jak jesteś w rodzinie, to też nie kierujesz się tylko swoimi oczekiwaniami, żądaniami.
Innymi słowy, w społeczeństwie jest zbyt wiele grup (czy to światopoglądowo, czy to ekonomicznie), żeby wszystkim dogodzić.
Każdy żyje jak mu się podoba.


@Royalowy: tak piszesz, a zaraz pouczasz kogoś jak ma żyć. #!$%@? #!$%@?, zajmij się swoim życie, a od mojego się #!$%@?.

Dalej mówcie ludziom jak mają żyć, to jeszcze więcej osób stąd #!$%@? i ciekawe kto będzie pracował na ten socjal dla hołoty.