Wpis z mikrobloga

Serio dziwicie się, że PiS wygrał? Że Polacy propsują partię, która jako pierwsza w 30-letniej historii 3RP zrealizowała pakiet społeczny, który poratował finansowo niezamożne społeczeństwo? A co mieli wybrać w zamian? Slogany o trybunale, sądzie najwyższym, czy hasła o jakiejś innej wydmuszce, z którą 99% społeczeństwa nigdy nie będzie miało styczności? A może obietnice, że opozycja będzie kontynuować (i rozszerzać!) politykę socjalną zapoczatkowaną przez... PiS? xD To nie PiS jest silny. To opozycja jest beznadziejna. Ha tfu na tych nieudaczników.
#wybory #pis #niepopularnaopinia
  • 188
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@ksaler: oczywistym jest to co napisałeś, CO NIE ZMIENIA faktu, że to myślenie krótkowzroczne i przejedzenie tego hajsu na ładniejsze ubrania i lepsze wędliny zamiast np. inwestycji w poważniejsze problemy niż logo na bluzce 5-latka, czyli np. służba zdrowia jest głupotą

ale ja nie mam pretensji do jednostek, każdy chce żeby było lepiej tu i teraz, ludzie nie potrafią sami siebie kontrolować z jedzeniem i są otyli, a co dopiero
  • Odpowiedz
oczywistym jest to co napisałeś, CO NIE ZMIENIA faktu, że to myślenie krótkowzroczne i przejedzenie tego hajsu na ładniejsze ubrania i lepsze wędliny zamiast np. inwestycji w poważniejsze problemy niż logo na bluzce 5-latka, czyli np. służba zdrowia jest głupotą


@arealhumanbean: i z tym w ogóle nie dyskutuję :)
  • Odpowiedz
To nie PiS jest silny. To opozycja jest beznadziejna.


@ksaler: trochę racji w tym jest, ale tylko trochę. Bo zgoda, że opozycja jest beznadziejna.

Że Polacy propsują partię, która jako pierwsza w 30-letniej historii 3RP zrealizowała pakiet społeczny, który poratował finansowo niezamożne społeczeństwo


zrealizowała pakiet przekupujący niemyślących ich własnymi pieniędzmi. PiS jest takim akwizytorem, co daje kasę, a pod płaszczykiem okazuje się, że te pieniądze to kredyt zaciągnięty w imieniu
  • Odpowiedz
@ZygmnuntIgthorn: to albo troll, bait, albo ktoś faktycznie zna politykę tylko z rozmów na przerwie w technikum. Przed wyborami pytaniem było tylko czy zdobędą większość, w każdym sondażu mieli zdecydowaną przewagę, zresztą nie trzeba być ekspertem żeby znać aż tak wyraźny rozkład. Ja się dziwie skąd PSL ma tyle głosów.
  • Odpowiedz
@GordonL: widzę, że kolejna osoba na poziomie i z jakimś życiowym dorobkiem próbowała otworzyć oczy OPowi, nie warto kumplu, szkoda naszej energii, oni nigdy nie zmieniąją zdania, dysonans poznawczy to oni mają wielkości kredytu na pińcet plus ( ͡° ͜ʖ ͡°) w głowie echo
  • Odpowiedz
@kupuje_bulki_w_almie: jak już mnie obgadujesz, to chociaż zawołaj xD póki co tylko wyszło, że nie umiesz czytać ze zrozumieniem, a tutaj się widzę jeszcze jawisz jako ten, który chce mi otworzyć na cokolwiek oczy. Na co chcesz mi te oczy otworzyć?
  • Odpowiedz