Wpis z mikrobloga

Serio dziwicie się, że PiS wygrał? Że Polacy propsują partię, która jako pierwsza w 30-letniej historii 3RP zrealizowała pakiet społeczny, który poratował finansowo niezamożne społeczeństwo? A co mieli wybrać w zamian? Slogany o trybunale, sądzie najwyższym, czy hasła o jakiejś innej wydmuszce, z którą 99% społeczeństwa nigdy nie będzie miało styczności? A może obietnice, że opozycja będzie kontynuować (i rozszerzać!) politykę socjalną zapoczatkowaną przez... PiS? xD To nie PiS jest silny. To opozycja jest beznadziejna. Ha tfu na tych nieudaczników.
#wybory #pis #niepopularnaopinia
  • 188
  • Odpowiedz
@Marek_Licyniusz_Krassus: Chcesz powiedzieć, ze wcześniej szły? Bo Atom jest w takiej samej dupie odkąd pamietam. Szkolnictwo, zwłaszcza te wyższe stoi na niskim poziomie lata. Nie wspomnę o służbie zdrowia gdzie dupy dały tak naprawdę praktycznie wszystkie poprzednie rządy i frakcje polityczne doprowadzając do tego co dzisiaj widzimy. Nie zagłosuje na PiS bo uważam, że zbytnio poczuli władzę i pozwalają sobie na za dużo, ale absolutnie nie dziwie się wynikowi tych
  • Odpowiedz
To opozycja jest beznadziejna. Ha tfu na tych nieudaczników.


@ksaler: chcesz powiedzieć, że opozycja jest winna temu, że Polacy to #!$%@? bez honoru, które za 500 zł są w stanie się sprzedać? Jedyna rzecz, dzięki której opozycja mogłaby wygrać to podwoić tę stawkę. To ja już wolę, żeby opozycja nic nie robiła. Ha tfu na ciebie za żebroplusowanie skretyniałą logiką.
  • Odpowiedz
@Amerykanski-Naukowiec: A nie maili być tak ze cały przemysł zwinie się z Polski, bo jak podniosą minimalna to nie będzie się opłacać nic tutaj robić? ( ͡° ͜ʖ ͡°) proszę określcie dokładniej czego mam się bać, bo już sam nie wiem. I tak jestem dumny bo prawie udało Ci się odpowiedzieć na komentarz, a nie dalej mówić samemu do siebie.
  • Odpowiedz
@ksaler: to jest wynik idealnie prezentujący poziom edukacji ekonomicznej i politycznej, dopóki dopóty nie będziemy inwestować w edukację nic się nie zmieni. Polska=las
  • Odpowiedz
@wcfilmowe: Jest winna temu, że większość Polaków żyje na poziomie, na którym te 500zl zrobiło zauważalna różnice w ich budżetach domowych. Żeby było jasne to nie tylko ich wina, ale każdej ekipy która doprowadziła nas tutaj gdzie aktualnie stoimy. A będzie tylko weselej.
  • Odpowiedz
@CapaldiTheDoctor: W jaki sposób ktokolwiek może być winny temu, że inny chleje, ćpa albo najzwyczajniej w świecie jest #!$%@? leniwcem i darmozjadem, któremu nie chce się nic robić? To co mówisz to takie #!$%@? zwykłe. Skoro poprzednia władza doprowadziła kraj do takiej ruiny, że 500 zł to być albo nie być to dlaczego są miliony ludzi, którzy sobie dobrze radzą i mają te 500 zł w piździe? Chodzili sobie i
  • Odpowiedz
bo to darmozjadztwo. Oni wcale nie pomagają Polakom, bo nie mają własnych pieniędzy tylko zabierają nam (przedsiębiorcom) żeby dać nierobom. Hatfu!


@WedrowiecAtte: Tak bo w kraju pracują tylko przedsiębiorcy, wszyscy inni to niezaradne nieroby. I tak, sam też prowadzę działalność.
  • Odpowiedz
@galagaguy: Co dla zwykłego obywatela zmienia zadłużenie w banku centralnym? Pokaż mi gdzie przy wypłacie kogos tyrającego na etacie za kiepskie pieniądze pojawił się nowy podatek? Naprawdę tak ciężko spojrzeć na to z perspektywy największej grupy wyborców? Wzrost cen produktów nie jest procesem nowym ani zaskakującym. Co więcej, w związku z tym, że ceny wielu produktów wyrównały się do tych w zachodniej Europie podejrzewam, ze wzrost ten spowolni, ale to
  • Odpowiedz
@wcfilmowe: Prezentujesz niezwykle wysoki poziom dyskusji. Skoro masz 500zl w piździe to chyba pora zmienić pasek na wykopie, bo ten niebieski jest dla tych którzy takowej nie mają. Czy naprawdę tak ciężko przeprowadzić dyskusję na poziomie? Jeżeli tacy jak Ty uważają się za lepszych, to ja nie mam więcej pytań.
  • Odpowiedz
@CapaldiTheDoctor: Dzięki opozycji, dzisiaj PiS ma kasę na socjal. Cofnij się do poprzednich rządów PiS, jak w ciągu dwóch lat zwiększyli wydatki państwa o 50 mld złotych, obniżając równocześnie podatki. W 2007 roku PO przejęło władzę, 2008 rok to wybuch kryzysu i dzięki m.in podwyżce VAT czy zamrożeniu wydatków kryzys przeszliśmy na plusie. Ktoś wrzucał zadłużenie państwa, które za czasów PO przyhamowało, a teraz dalej rośnie. No i chociażby uszczelnienie
  • Odpowiedz
Slogany o trybunale, sądzie najwyższym, czy hasła o jakiejś innej wydmuszce, z którą 99% społeczeństwa nigdy nie będzie miało styczności?


@ksaler: Problemem jest właśnie to, że dla większości społeczeństwa niezależność sądów czy nie łamanie konstytucji są "sloganami" bez wartości, a już na pewno czymś dalece mniej ważnym niż dodatkowe 500 pln w portfelu. I to nie jest problem, który da się łatwo rozwiązać w sytuacji, w której jedyną TV informacyjną
  • Odpowiedz