Wpis z mikrobloga

Serio dziwicie się, że PiS wygrał? Że Polacy propsują partię, która jako pierwsza w 30-letniej historii 3RP zrealizowała pakiet społeczny, który poratował finansowo niezamożne społeczeństwo? A co mieli wybrać w zamian? Slogany o trybunale, sądzie najwyższym, czy hasła o jakiejś innej wydmuszce, z którą 99% społeczeństwa nigdy nie będzie miało styczności? A może obietnice, że opozycja będzie kontynuować (i rozszerzać!) politykę socjalną zapoczatkowaną przez... PiS? xD To nie PiS jest silny. To opozycja jest beznadziejna. Ha tfu na tych nieudaczników.
#wybory #pis #niepopularnaopinia
  • 188
  • Odpowiedz
@LCaseiDefensis: jak to obliczyles? Wyborcy ko sa tak wychowani ze nawet jak cos dostana to i tak zle. Jak wam tusk zabieral z ofe i vat podwyzszal to zescie pieli z zachwytu ( ͡° ͜ʖ ͡°) syndrom sztokxholmski jakis czy sado maso
  • Odpowiedz
@ksaler mam podobne odczucia. Nie lubię pisu bo są to kato-konserwy ale to jest chyba pierwsza w historii 3 RP partia która zrealizowała swoje obietnice wyborcze, jakie by one nie były. Wcześniej obietnice politykow to było czyste #!$%@?, PO obiecywała obniżenie podatków a zrobili dokładnie na odwrót.

Można im zarzucić wiele ale to pierwsza partia której nie zarzucę notorycznego okłamywania społeczeństwa (z wyjątkiem ich tuby propagandowej czyli TVP1) . Jak mówią
  • Odpowiedz
@Amerykanski-Naukowiec: nie muszę iść do providenta, bo mam kontakt z masą ludzi dla których te kilka stów pozwoliło skompletować wyprawkę szkolną lub kupić leki. Ale możesz mnie nazywać dzbanem, spoko.

Zadajesz sie z malo inteligentymi ludzmi to masz mylne pojecie o swiecie. Kto normalny nie majac pieniędzy robi sobie kaszojada? Bez 500 od panstwa obiafu tez by nie zorganizowali dzieciakowi? Moze laskawie by poszli po prostu do pracy
  • Odpowiedz
  • 0
@ksaler:

niezamożne społeczeństwo


Jakie? xD Są co prawda rodziny, którym ten program pomógł, ale nie oszukujmy się, większość z nich to #!$%@? nieroby na które Ty, ja i reszta pracuje i będzie dalej #!$%@?ć przez następne cztery lata.
  • Odpowiedz
@miniCZOLG: mylne pojęcie o świecie to mają ci którzy się dziwią że te pińćset złoty, robi ogromną różnicę dla wielu gospodarstw domowych w Polsce...
  • Odpowiedz
zrealizowała pakiet społeczny, który poratował finansowo niezamożne społeczeństwo?


@ksaler: o #!$%@?, polecam poczytać skąd te pieniądze się biorą
  • Odpowiedz