Wpis z mikrobloga

Serio dziwicie się, że PiS wygrał? Że Polacy propsują partię, która jako pierwsza w 30-letniej historii 3RP zrealizowała pakiet społeczny, który poratował finansowo niezamożne społeczeństwo? A co mieli wybrać w zamian? Slogany o trybunale, sądzie najwyższym, czy hasła o jakiejś innej wydmuszce, z którą 99% społeczeństwa nigdy nie będzie miało styczności? A może obietnice, że opozycja będzie kontynuować (i rozszerzać!) politykę socjalną zapoczatkowaną przez... PiS? xD To nie PiS jest silny. To opozycja jest beznadziejna. Ha tfu na tych nieudaczników.
#wybory #pis #niepopularnaopinia
  • 188
Serio dziwicie się, że NSDAP wygrało? Że Niemcy propsują partię, która jako pierwsza w 20-letniej historii Republiki Weimarskiej zrealizowała pakiet robót publicznych, który poratował finansowo niezamożne społeczeństwo? A co mieli wybrać w zamian? Slogany o trybunale, sądzie najwyższym, czy hasła o jakiejś innej wydmuszce, z którą 99% społeczeństwa nigdy nie będzie miało styczności? A może obietnice, że opozycja będzie kontynuować (i rozszerzać!) politykę socjalną zapoczatkowaną przez... NSDAP? xD To nie NSDAP jest
@LCaseiDefensis: ja pytam skąd masz dane, że moc nabywcza pieniądza spadła w ciągu 4 lat o ponad 50% (bo 500 pln ma być wg Ciebie warte teraz 200pln) a Ty mi wyjeżdżasz z bucówą "ekonomia #!$%@?" i już wrzucasz do jednego worka z jakąś grupą. Ja #!$%@?ę, nic dziwnego, że nie kumasz czemu PiS wygrał te wybory xD
Ps. Nie głosowałem na PiS. Pewnie bedzie to.dla Ciebie wstrząs...