Wpis z mikrobloga

@Khaine: Ciekawy punkt widzenia, obwiniasz ludzi, którzy pracowali przez przynajmniej 25 lat za to, że przeżarli TWOJE pieniądze? Mój wpis dotyczył hejtu na starszych ludzi, ja bylem wychowywany w szacunku do starszych i dlatego jest mi zwyczajnie przykro widząc te wszystkie wpisy. Nie oceniam wyborców bo od tego nie jestem.
ZUS mi wyliczył 450 zł emerytury po osiągnięciu wieku emerytalnego więc mam świadomość tego jak chory jest ten system ale to
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@PerryMasson: xDDDDDdDDd

Wiesz czym sie bedziemy roznic od pokolenia ktore bedzie w naszym wieku kiedy my bedziemmy emerytami? Tym, ze oni beda logicznie myslec i nie beda skazeni INTERNETEM. Beda potraafic korzystac z przekazu mysli i teleportacji. Wiec #!$%@? z tym szantazem emocjonalnym.

Rozumiesz?
obwiniasz ludzi, którzy pracowali przez przynajmniej 25 lat za to, że przeżarli TWOJE pieniądze


@wolny_obszar_celny: Tak, bo nie dość, że je przeżarli to jeszcze uważają, że tego nie zrobili i uważają, że należy im się jeszcze więcej moich pieniędzy. Bo gdyby je tylko po cichu przeżerali tak jak przez ostatnie lata to pół biedy.

nie daje mi prawa do tego żeby swoją złość przelewać na tych, którzy teraz dostają swoje emerytury
Wiesz co nas różni od obecnych i przyszłych emerytów? To że potrafimy logicznie myśleć i nie jesteśmy skażeni KOMUNĄ. Potrafimy samodzielnie korzystać z neta i nie oglądamy TVP i nie wierzymy we WSZYSTKO co tam powiedzą. Więc #!$%@? z tym szantażem emocjonalnym


@PerryMasson: to że potrafisz używać „neta” i „nie oglądamy TVP” to jeszcze nie powód żeby kogoś obrażać. Jak widać z tą logiką to jednak nie tak na 100% działa.