Wpis z mikrobloga

Kisnę z ludzi którzy wynajmują mieszkania w miastach za powiedzmy 2k. Przecież to trzeba nie mieć podstawowej wiedzy ekonomicznej by tak żyć i co miesiąc zanosić w zębach wąsatemu januszowi tyle kasy. Czy ludzie serio nie wiedzą że teraz tak łatwo dostać kredyt na mieszkanie? I zamiast płacić 2k januszowi to by płacił 1.5k, nie dość że mniej to na SWOJE mieszkanie. Ale nie, zawsze się znajdzie 100 wymówek typu a bo ja nie wiem gdzie będę mieszkał, a bo mieszkania drogie, a bo bank złodziej xDD A nie wiedzą że płacąc januszowi te pieniądze to równie dobrze mogliby je wrzucać do kałuży i by na to samo wyszło.
Nawet jak ktoś nie ma na wkład własny to zawsze można pożyczyć od rodziców albo zacisnąć pasa na ten rok powiedzmy.

#wynajem #bekazpodludzi #nieruchomosci #mieszkanie #kredythipoteczny #mieszkaniedeweloperskie #kredyt #przegryw #zalesie #gorzkiezale
  • 82
  • Odpowiedz
@Scaab: 2/10 bo odpisałem, tak jasne, bo każdy ma rodziców którzy kasę dają i nikt nie ma takich co nie dają nic, lub sami potrzebują wsparcia, to raz. Dwa - spoko, powiedzmy jakaś kliktka w jakimś mieście z minimalnym RiGCz to z 300k, potrzeba co najmniej 30k+ wkładu własnego (a najlepiej 20%), już widzę ile osób, KTÓRE MUSZĄ W MIĘDZYCZASIE GDZIEŚ MIESZKAĆ, szczególnie samotnych, jest w stanie w rok 30 koła
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Scaab: haaaa "na ten rok powiedzmy" i 40-60 tysi odłożone ...
:d to po #!$%@? kredyt brać, zacisnąć pasa na 5 lat i włala - za gotówkę :)
  • Odpowiedz
  • 0
Na wkład własny możesz wziąć kredyt w obecnych czasach. Ja wziąłem mieszkanie na kredyt z 10% wkładem własnym na 20lat. Rata: 720zl czynsz: 420zl Gaz, prad, internet: 150zl. Jaki sens wynajmować ? Nie wiem, jedyne co mi przychodzi do głowy to jak ktoś planuje po studiach wyjazd do innego miasta.
  • Odpowiedz
to możesz WYNAJĄĆ swoje mieszkanie na rok? xD


@Scaab: a czemu ktoś by na ten rok miał ode mnie wynająć to mieszkanie, skoro tak łatwo o kredyt i nie trzeba płacić wąsatemu Januszowi 2k tylko 1.5k i to za SWOJE mieszkanie? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz