Wpis z mikrobloga

Ale czemu on ma ustępować z czegoś co jest na jego prywatnym kawałku ziemi? Chcę żeby była lampka, jego teren więc sobie stawia i nikt nie ma prawa mu tego ruszac.


@TurkusowyRisso: dlatego wyżej napisałem, że trochę teoretyzuję. Nie znam szczegółów sytuacji OPa. Więc teoretyzuję, że jeśli lampka, (JEGO LAMPKA ( ͡° ͜ʖ ͡°) ) jest problemem w tym, żeby dzieci się bawiły, to raczej dorosły właśnie
@pawel-niczyporek: Ale gdzie on uprzykrza? Lampka ci uprzykrza życie? Na terenie prywatnym, no już nie przesadzajmy. Poza tym park jest terenem neutralnym, więc bardziej odnieś to do adekwatnej sytuacji np. jakbys miał pole na które codziennie wchodziłby ci dziki i niszczyły coś co zasiales i dogladasz (w tym wypadku kupił i postawil) to też byś się wkurzał? I co masz im zejść z drogi i dać zniszczyć wszystko czy jednak będziesz
Może nie zdajesz sobie z tego sprawy, ale dzisiaj dzieci potrafią się drzeć jak #!$%@?.


@6502: przesadzasz. Mieszkam przy placu zabaw. Dzieciaki zachowują się tak samo, jak kiedyś. Niby dlaczego teraz miałyby się zachowywać głośniej? :)

Nie mówię, że dzieci mają siedzieć w domu, ale miejmy trochę rigczu - niech zachowują się jak ludzie, nie zwierzęta.


@6502: myślę, że zachowują się tak, jak i kiedyś. Rozpiera je energia i lubią
Ale gdzie on uprzykrza? Lampka ci uprzykrza życie? Na terenie prywatnym, no już nie przesadzajmy. Poza tym park jest terenem neutralnym, więc bardziej odnieś to do adekwatnej sytuacji


@TurkusowyRisso: nie chcę dlatego wchodzić w tę dygresję i jej analizę. OP uprzykrza, bo robi awanturę o jakąś lampkę, którą mógłby usunąć i po problemie. Ma prawo do trzymania lampki. No ma. Uprzykrza życie korzystaniem z tego prawa? No uprzykrza. ¯\_(ツ)_/¯ Warto z
@pawel-niczyporek: Ty ale ty wez rozgraniczaj czesc wspolna od prywatnej co? Podajesz komus przyklad z psem ktory idzie do wspolnego parku a tu idzie rzecz o prywatny kawalek przestrzeni ktory jest naruszany przez kogos innego ale dla ciebie to normalne bo to sa dzieci?
To moze ja pozycze pare bachorkow i wpadne ci z nimi do salonu zeby pobiegaly po meblach? To jest dopiero adekwatne porownanie a nie jakies #!$%@? glupot